Готові конструкції для натяжних стель скоротять час установки. Натяжні стелі Калуш.

Багаторівневі натяжні стелі - відмінний спосіб перетворити стельовий простір в справжній витвір мистецтва, який буде привертати увагу гостей, і десятиліттями радувати своєю незвичайною красою і оригінальністю. Також вони служать кращим інструментом для візуального розділення приміщення на окремі функціональні зони і дозволяють приховати навіть самі об'ємні підстельові комунікації. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Однак встановити насправді красиву і рівну натяжну стелю з декількома рівнями достатньо складно. Далеко не всім майстрам вдається правильно створити профільний каркас для переходу рівня. Щоб уникнути помилок, рекомендуємо для натяжних стель замовити готові конструкції.

Що собою являє готова конструкція?

Натяжна стеля з декількома рівнями найчастіше має криволінійну форму. Каркас, на який будуть закріплені полотна, виготовляється з прямих профілів з переходом рівня. Надати їм необхідну форму дозволяє правильний запив, після якого профілі вигинаються.

У результаті повинна вийти конструкція, яка повністю відповідає формі і розмірам розкроєних під неї полотен. Часто буває так, що майстри при запилі або вигинанні профілів допускають помилки. Це може привести до того, що полотна будуть встановлені неправильно, а вся конструкція втратить красивий зовнішній вигляд.

Не допустити цього дозволяють готові комплекти конструкцій для натяжних стель. Вони складаються з набору алюмінієвих профілів, яким за допомогою спеціального обладнання надали потрібну форму. Такі конструкції мають кілька важливих переваг.

Готові конструкції надають можливість втілити в життя найскладніші задумки, навіть не маючи професійних навичок роботи з натяжними стелями.

Вони міцні і надійні.

Дозволяють прискорити процес установки: майстру не доведеться на місці виконувати складні вимірювання і запив профілю. Досить просто зафіксувати конструкцію на базовій стелі.

Їх використання гарантує, що після установки натяжна стеля буде виглядати так само, як ви планували.

Якщо ви замовляєте готову профільну конструкцію, вкрай рекомендуємо відразу ж оформити замовлення на виготовлення під неї натяжних покриттів. Це дозволить вам бути впевненим, що полотна будуть викроєні правильно, а під час монтажу не виникнуть складнощі і проблеми.

Кріпиться конструкція до базової стелі або до підвісів для гіпсокартону. У деяких випадках необхідне створення каркаса з дерев'яних балок, до якого за допомогою саморізів будуть кріпитися готові профілі. Всі багети (настінні і стельові) фіксуються по заздалегідь зазначеного рівня. Коли готова конструкція для багаторівневої стелі і настінні профілі будуть закріплені, майстри можуть приступати до натяжки плівки нижнього ярусу. Потім в профіль заводиться полотно верхнього рівня.

Де і як оформити замовлення?

Оформити замовлення на готові конструкції для монтажу натяжних стель будь-якої складності ви можете в компанії «LuxHome». Користуючись нашими послугами, ви отримаєте профілі, виконані в точності під ваші заміри, з ідеально рівними лініями переходу рівня. Для виготовлення конструкцій на нашій мануфактурі використовується високоточне сучасне обладнання.

Наші фахівці розроблять для вас безкоштовне креслення багаторівневої стелі круглої, хвилеподібною, квадратної, овальної, ромбоподібної або будь-який інший форми. Все що вам потрібно - передати нам будь-яким зручним для вас способом виміри і схему верхній частині приміщення. На їх основі за допомогою спеціальної програми буде створено креслення стелі, який відправиться на виробництво для виготовлення профільної конструкції. Якщо ви хочете, щоб розкроєні полотна повністю збіглися з конструкцією, рекомендуємо вам замовити в «LuxHome» і виготовлення натяжних покриттів.

Також ви можете замовити у нас всі комплектуючі, необхідні для установки стелі і надання їй завершеного зовнішнього вигляду (настінні профілі, інструменти, декоративні вставки, освітлювальні прилади і т.д.).

Компанія «LuxHome» пропонує міцні, якісні і максимально точні готові конструкції для натяжних стель для приватних осіб і дилерів. Якщо ви не плануєте самостійний монтаж стелі, рекомендуємо вам скористатися послугами наших професійних установників. Вони виконають для вас весь спектр послуг, включаючи безкоштовний вимір, розробку креслення багаторівневої конструкції будь-якої складності і професійну установку. Фахівці компанії працюють швидко і якісно, ??втілюючи в життя навіть самі незвичайні і складні проекти для вашого інтер'єру.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully