3D-фотодрук як різновид натяжних стель

Збираючись здійснити монтаж натяжної стелі в своєму домі, дуже важливо визначитися з тим, хто саме це буде робити, тому як це нелегке завдання, з яким може впоратися далеко не кожна людина. Найчастіше фірми, що пропонують подібні товари, також радять фахівців, але, зрозуміло, якщо Ви відчуваєте на собі достатньо сил і досвіду для того, щоб особисто зайнятися такою роботою і зможете встановити натяжні стелі самі, тим самим порадувати і близьких людей, то ми бажаємо вам успіхів. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в Івано-Франківську.

Уже котрий рік поспіль ринок будівельних матеріалів, призначених для монтажу і ремонту стель, пропонує натяжні системи. Це можна пояснити простотою їх установки, а також великим терміном служби. Якщо ми будемо говорити про ціну, то вона абсолютно доступна для звичайних людей. З огляду на те, що конкуренція все ж має місце бути, ви з легкістю можете знайти фірму, роботи якої будуть вам до смаку.

А також більшість з них надає знижки, що не може залишити вас без уваги. Але, що робити, якщо натяжна стеля здається вам тьмяною і нецікавою? Тут доречним буде згадати про 3D-фотодрук на натяжних стелях, які внесуть в вашу квартиру нове життя. За складністю конструкції натяжні полотна мають не так вже й багато відмінностей від звичайних стель.

Встановлюються перші стелі за допомогою багета, закріпленого до стіни, в який потім натягується полотно. Фото-принт виглядає не просто живо, а створює ефект реальності, немов зображення знаходиться в безпосередній близькості від вас. За основу можна брати поліхлорвінілові плівки, які також бувають самих різних розмірів і кольорів. Також в якості основи можна взяти полотно з тканини.

Плюси натяжного полотна з ефектом 3D

  • Відсутнє осідання пилу, так як вони антистатичні.
  • Можуть бути використані в приміщеннях, де є підвищена вологість.
  • Малюнок на натяжних стелях такого типу не стирається навіть тоді, коли їх миють.
  • Можуть протистояти механічному впливу (в тканинному варіанті).

Одним з приємних якостей натяжних стель є те, що вони мають властивість затримувати воду в разі затоплення. Тому вам варто всього лише злити воду, а саме полотно відновити в попереднє положення.

Але, якщо є свої плюси, то також існують і мінуси.

  • Першим фактором є те, що їх легко пошкодити не тільки при установці, але і після неї гострими предметами.
  • Монтаж натяжних стель повинен проводитися людьми, які знають, як правильно натягувати полотно, кріпити багети і зможуть зробити установку без будь-яких порушень.

Якщо вибирати люстру для натяжної стелі, то слід зазначити, що її потужність є дуже обмеженою. Але навіть при такому, здавалося б, мізерному виборі, можна підібрати те, що чудово впишеться в дизайн вашого інтер'єру.

Як же створюється 3D-фотодрук на натяжних стелях?

Ні для кого не секрет, що для того, щоб передати всю красу і реалізм малюнка, використовуються конструкції, що складаються з одного або більше рівнів. На натяжній стелі можуть застосовуватися різні кольори, один з яких переходить в інший без будь-яких різких ефектів, створюючи так званий плавний перехід. По суті це іменується як ефект реалізму, що доводиться до смаку багатьом клієнтам.

Які ж бувають види 3D-фотодруку на натяжних стелях?

Технологія фотодруку на натяжній стелі являє собою спосіб нанесення фарби на полотно, яка дозволяє створити не просто оригінальний малюнок, але і об'ємний. Сам фотодрук робиться за допомогою широкоформатного способу друку.

Сольвентний друк - використовується як на тканинній фактурі, так і на ПВХ-плівці, але на полотні не більше 3,2 метра в ширину. Незважаючи на те, що натяжні стелі з 3D-фотодруком є безпечними, вони ще й стійкі до вологи. Сам малюнок виглядає реальним і з часом не вигорає.

Ультрафіолетовий метод - використовується на всіх полотнах, але варто врахувати, що ширина такого фотодруку набагато більше, чим в сольвентному, а саме до 5 метрів. Зазвичай, якщо потрібно зображення набагато ширше, то такі полотна з'єднуються швом. Ще одним плюсом даного методу є те, що такий фотодрук виглядає яскравіше, чим сольвентний, але і ціна буде значно вище. Ультрафіолетові фарби екологічно чисті і безпечні для людини, що дозволяє встановлювати дані стелі навіть в дитячих кімнатах.

Існує велика кількість малюнків, які використовуються в 3D-фотодруку на натяжних стелях. Умовно їх можна поділити на кілька груп, кожна з яких матиме свої особливості:

  • натяжні стелі з використанням 3D-зображення;
  • друк, в якій застосовують кілька шарів плівки.

Якщо в першому випадку мова йде про вибір зображення, де буде присутній тривимірний ефект, то в другому - ми говоримо про те, що на кожен шар наноситься окреме зображення.

Важливо пам'ятати те, що 3D-фотодрук на натяжних стелях нехай і є важливим вибором рішення для інтер'єру, але на жаль, він не завжди зможе гармонійно вписатися в ваш інтер'єр. Людина, яка вибирає 3D-фотодрук, повинна обов'язково мати чудовий смак, щоб не тільки вміти грамотно і красиво поєднувати даний вид стель, але і при необхідності підлаштувати предмети інтер'єру під загальну картину.

Також можна скористатися послугами професіоналів, які не тільки допоможуть вам підібрати відповідну стелю, а й подбають про те, щоб вона мав прекрасний вигляд на тлі вашої квартири або ж кімнати.

3D-фотодрук на натяжних стелях додасть вашій стелі новий, свіжий вигляд, вдихне життя на те, що, здавалося б, стало давно звичним і буденним. А свіжі дизайнерські рішення порадують не тільки вас, але і ваших гостей, які будуть буквально зачаровані вашим вибором.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully