Напівпрозорі натяжні стелі з підсвічуванням Коломия

Натяжні поверхні вже давно не дивують людей. Вони стали невід'ємним елементом сучасного декору не тільки торгових, офісних або розважальних приміщень, але і житлових квартир або заміських будинків. Можливості таких покриттів дуже широкі. Останнім часом користуються попитом напівпрозорі натяжні стелі ПВХ. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Коломия, ціна найнижча в регіоні.

Параметри матеріалу

Нове рішення: напівпрозорі натяжні стелі. Вони складаються зі звичного ПВХ, який застосовується при створенні глянсової або матової плівки. Тільки дані покриття робляться більш тонкими і світлими, щоб мати можливість пропускати крізь себе освітлення. Зазвичай матеріал має проникну здатність до п'ятдесяти відсотків. За ним встановлюють освітлювальні прилади. Все разом це створює ефект ніжної поверхні.

Матеріал може бути різним за кольором. Його не роблять темним, щоб світло могло проникати назовні. Найбільш часто зустрічаються моделі білого кольору, сірого, світло-блакитного, бежевого, рожевого, жовтого.

Фахівці до мінусів відносять потребу в опусканні поверхні. Справа в тому, що встановлення заплівкового підсвічування вимагає близько 15 см простору, що в невеликих по висоті кімнатах буде недоречно.

При цьому сам матеріал володіє особливостями ПВХ. Він може деякий час утримувати воду (менше, ніж глянець або мат), поглинає звукові хвилі, візуально вирівнює поверхню, не складний у догляді. Покриття добре поєднується з іншими за фактурою і кольором полотнами, часто стає частиною багаторівневих оформлень.

Як зробити підсвічування?

Щоб конструкція світилася, буде потрібно встановити за натяжними стелями з напівпрозорим покриттям спеціальні прилади. Найчастіше це світлодіодні стрічки. Однак в якості альтернативи застосовують неонові трубки різного кольору, люмінесцентні лампи. Останні не дуже ефективні, так як створюють мало освітлені ділянки і вимагають застосування спеціальної розсіювальної поверхні.

На думку експертів найкраще використовувати саме діодні світильники. У формі стрічок вони легко монтуються, можуть ставати частиною найскладніших багаторівневих конструкцій. Потужність приладів варіюється в залежності від кількості діодів на один метр. Є досить яскраві зразки, які цілком можуть використовуватися як основне джерело світла.

Багато сучасних моделей не тільки мають можливість робити насиченість світла більш яскравим або приглушеним, але і за вашим бажанням змінюють колір.

Створення підсвічування за напівпрозорою натяжною стелею може бути різним. Найбільш вдалий варіант - кріплення стрічок на пластикову поверхню. Для цього заздалегідь вирізається з пластика (невеликого по товщині) визначеного розміру панель. На неї приклеюються на однаковій відстані стрічки. Можна їх додатково зміцнити клеєм.

По краях проводиться припаювання проводів. Тут важливо враховувати полярність. Панель шурупами прикручується до базової основи. Стрічки приєднуються до блоку живлення.

Установка покриття

Процес монтажу напівпрозорої підсвіченої натяжної стелі не дуже складний. Попередньо по розмітці прикріплюються до стін профілі. Якщо матеріал встановлюється в спеціальній ніші, обрамленої гіпсокартонними листами, то профілі кріпляться всередині неї.

Далі встановлюється панель з підсвічуванням, про яку говорилося вище. Тільки після цього відбувається натягування полотна. Так як воно робиться з ПВХ, то важливо прогріти його тепловою гарматою. Для цього плівка акуратно підвішується. Поступово в кімнаті підвищується температура.

Плівка кріпиться до країв ніші або всієї кімнати. Потім рівномірно її натягують з усіх боків. Для цього застосовують спеціальні шпателі. Діяти потрібно гранично уважно, щоб матеріал випадково не порвати. Вставляються маскувальні стрічки, якщо вони потрібні. Перевіряється освітлення.

Не дарма натяжні полотна стають дедалі популярнішими. Напівпрозорі їх фактури допомагають перетворити будь-яку кімнату, зробити її більш стильною і сучасною. Подібні покриття були створені для поєднання з освітлювальними приладами. Найкраще разом з ними застосовувати світлодіодні стрічки. Вони володіють великою кількістю плюсів.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully