Монтаж натяжної стелі Івано-Франківськ, безкоштовний замір

Даний напрямок вперше з'явився в ХIХ на європейському континенті. Виник він з-за великої плутанини в стилях і є підсумком їх змішування. У той час стався величезний стрибок в науці і виробництві: велика кількість винаходів, перехід з ремесла в промислове виготовлення, поява перших фірм і компаній. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Спочатку модерн відбився на живописі та графіці, а потім перейшов і в інтер'єр. Головною фігурою і орнаментом була плавна, вигнута лінія, яку поєднували з іншими предметами декору, таким чином, вийшла цілісна картина. На початку ХХ століття напрямок поширилося по всьому світу, і саме тоді з'явилися перші натяжні стелі в стилі модерн. У поєднанні з ними використовують керамічні та порцелянові вироби, дерево, різні метали, вітражні конструкції, мозаїку і багато іншого.

Оформлення квартири в стилі модерн

Стиль за останні роки існування значно збагатився варіантами фактур, кольорів і матеріалів, але що може бути присутнім в інтер'єрі?

Дерево, яке можна використовувати в багатьох елементах декору: меблі, сходи, підлоги, двері і так далі. Даний матеріал краще використовувати натуральних відтінків, краще віддати перевагу твердим видам.

Асиметричні лінії і не взаємопов'язана розстановка предметів. Не варто робити все однаковим і рівним.

Мотиви природи, адже головною рисою модерну є тяга до натуральності. Можна розставляти натуральні квіти, використовувати рослинні принти на шпалерах і багато іншого.

Класичні вітражні елементи, які є, мало не головною відмінністю сучасного напрямку. Застосувати їх можна в оформленні натяжної стелі в стилі модерн, використовуючи метод фотодруку.

Художня ковка, яку слід фарбувати в темні кольори. Використовувати можна в оформленні сходів, балкона, вікон та інших елементів декору.

Натяжні стелі в стилі модерн

Стиль поєднує в собі простоту, функціональність і унікальність, тому можна використовувати велику кількість меблів і рослин. Але, крім цього, в оформленні інтер'єру незамінним буде використання натяжних стель в стилі модерн. Дана конструкція може мати як вторинну роль, так і бути центральним елементом декору.

Якщо ви не хочете акцентувати увагу на полотні, то слід використовувати матеріал нейтральних кольорів, це можуть бути різні пастельні відтінки. Якщо ж ви налаштовані, загострити увагу на натяжній стелі, то краще поєднати матову фактуру і фотодрук зображення вітражів, рослин, птахів, орнаментів з плавним переходом ліній і так далі.

Прекрасним рішенням буде, використання сатинових натяжних полотен, адже м'який перламутровий блиск додасть інтер'єру витонченості та елегантності. Підійде і багаторівнева конструкція з плавним переходом ліній, яка стане справжньою окрасою приміщення. У натяжні стелі можна вмонтувати велику кількість світильників з білим освітленням, вони лише підкреслять всі елементи декору кімнати.

У чому плюси використання натяжних полотен?

Простий монтаж полотна. Встановити натяжні стелі зможе навіть не навчений цьому.

  • Матеріал не пошкоджується під час миття або інтенсивної чистки (це стосується тільки плівок ПВХ).
  • Полотно не горить. Матеріал виготовляється за всіма вимогами пожежної безпеки.
  • Вологостійкість - натяжні стелі здатні утримувати велику кількість води і бували випадки, коли вони рятували від потопів. Але це також стосується тільки ПВХ плівок.
  • Гарантійний термін служби йде від 15 років. При правильній експлуатації спроможні прослужити до 50 років.
  • Мають звукоізоляційні властивості. Після установки натяжної полотна знижується рівень шуму в кімнаті.
  • Еластичні властивості матеріалу дозволяють створювати стелі різних форм.

Купувати товар потрібно тільки у перевірених виробників і постачальників натяжних полотен, адже вони завжди надають гарантію на свою продукцію і мають належні сертифікати і перевірки.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully