Натяжні стелі в Коломиї

Якщо ви, все ж, вирішили здійснити монтаж натяжних стель своїми руками, то варто, точно і грамотно здійснити заміри кімнати: виміряти точний розмір приміщення і довжини діагоналей. Вигідні переваги натяжних стель - очевидні, адже їх термін служби не менше десяти років. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Коломия.

Ідеально рівна стельова поверхня, широкий вибір кольорів, фактур і різноманіття дизайнерських рішень в світловому оформленні такої стелі, давно завоювали першість серед інших стельових покриттів. Також варто акцентувати увагу на тому, що натяжні стелі досить міцні і можуть монтуватися навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю. Якщо говорити про безпосередню установку натяжних покриттів, то впоратися з цим завданням набагато простіше, ніж, наприклад, зі стелями з гіпсокартону. При монтажі натяжних полотен, не потрібно виносити всі меблі або накривати її, досить просто розігріти плівку і встановити її в профіль, за допомогою спеціальних шпателів і лопаток.

Як натягують натяжні стелі своїми руками?

Перш за все, слід розібратися, які матеріали нам знадобляться. І так, при установці натяжних стель, використовують плівку ПВХ або тканинні матеріали, які кріпляться до стелі за допомогою спеціального профілю - багета.

Етапи установки натяжної стелі своїми руками.

Здійснити виміри стелі і намітити місця для точкових світильників.

 • Розробити ескіз.
 • Підготувати до роботи всі частини вашого макета.
 • Виготовлення та монтаж металевої основи.
 • Безпосередня установка плівки на стелю.
 • Монтаж світильників і карнизів.

Інструменти, які знадобляться для монтажу натяжної стелі своїми руками.

Спеціальні шпателі і інші дрібні інструменти.

 • Електрошуруповерт, для кріплення багета.
 • Перфоратор.
 • Велика теплова гармата.
 • Газовий балон.
 • Драбина.
 • Гідроуровень.

Спочатку за допомогою рівня здійснюємо всю розмітку в кімнаті. Не забудьте зробити додатковий відступ в кілька сантиметрів від базового полотна для зручного кріплення профілю. Потім необхідно вивести нульовий рівень по всій площі. І нанести відповідну розмітку. Переходимо до установки профілю, кріплення відбувається за допомогою дюбелів і саморізів. На базовому полотні необхідно закріпити платформи для освітлювальних приладів, майданчики під карниз (якщо це необхідно). Наступний етап здійснюється при використанні теплової гармати. Необхідно розігріти повітря в кімнаті не менше ніж на 40 градусів. І тільки після цього починати розмотувати ПВХ плівку. Установку плівки варто почати з головного кута, кріплять її за допомогою шпателів і лопаток. Потім, переходимо в кут по діагоналі від головного. Після, таким же способом кріпимо інші два кути. І тільки потім, натягуємо плівку по всьому периметру багета. Завершуємо роботу установкою карнизів, світильників і декоративної заглушки по периметру приміщення.

Монтаж світильників здійснюється після установки полотна, в місцях, де у вас повинні бути світильники або люстра, на полотно кріпляться спеціальні армуючі кільця або квадрати, потім прорізаються отвори в полотні й закріплюються безпосередньо самі світильники. Важливо не використовувати лампочки понад 50 ват потужністю, інакше ваш стеля буде перегріватися і може деформуватися. Для натяжних стель найкраще використовувати світильники зі світлодіодними лампочками, вони не нагріваються, тому абсолютно безпечні для стелі.

Ми розповіли детально про найпростіший спосіб для монтажу натяжної стелі своїми руками. Якщо ж ви встановлюєте тканинну натяжну стелю, то технологія її буде значно відрізнятися. Таку стелю натягують відразу уздовж стіни, на відміну від плівки ПВХ.

Встановити натяжну стелю для новачка завдання не з легких, але цілком здійсненне. Дотримуйтесь чітко всіх інструкцій. Уважно поставтеся до вибору матеріалів та інструментів для хорошого результату. При світловому оформленні такої стелі, краще всього використовувати точкові освітлювальні прилади, так само органічно вписуються в інтер'єр, підсвічені стельові ніші і оригінальне закарнизне підсвічування. Застосовуйте різні кольорові лампочки, це додасть кімнаті, не тільки оригінальності, а й завершеності.

Підводячи підсумок, зробимо акцент на кілька важливих етапів і пунктів. Після, придбати всі необхідні інструменти і матеріали, для вашого типу стельового покриття, для монтажу натяжної стелі. Рекомендуємо, подивитися відео про те, як поетапно виконується робота, які інструменти використовують. Розрахуйте всі деталі і тонкощі, тільки після цього починайте роботу, сподіваємося, отриманий ефект буде довго тішити всю сім'ю і близьких вам людей. Приймайте до уваги все, колір, загальний дизайн, матеріал полотна, інструменти. Щоб все доповнювало, і було співзвучним один одним. Затишний інтер'єр завжди надихає на нові творчі звершення. Удачі вам!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully