Натяжна стеля ціна Калуш

Однією з найпопулярніших тематик для фотодруку на натяжних стелях є ангели. Зазвичай фоном такого зображення виступає блакитне небо. І не випадково, адже ці посланці (саме так перекладається з грецької «ангел») приходять до людей з небес від Бога.

При цьому зовнішній вигляд небесного вісника і їх кількість дуже сильно відрізнятиметься залежно від призначення і стилю приміщення, а також представлення його власника про те, хто такі ангели.

Зображення ангелів

Якщо виходити з біблійного опису, а саме там розповідається про ці створіння, ангели - це безтілесні духи, служителі Бога, передають його волю людям і володіють надприродними можливостями.

Наприклад, херувими і серафими, що мають вигляд, який нагадує величних людей в сяйві світла і з різною кількістю крил. На православних іконах ангелів зображають як довговолосих людей з німбом і двома крилами в одязі до п'ят.

Однак такі зображення на натяжні стелі замовляють рідше за все, як символ Ангела Хоронителя. Під ангелятами клієнти зазвичай мають на увазі голопузих карапузів або маленьких кучерявеньких діточок в білих платтячках.

Іноді у цих крихіток в ручках золотий лук і стріли, бо вони символізують бога любові.

Хоча складно сказати, чому амурчик або купідончик, та ще й не один, являє собою міфічного персонажа Ероса, Ерота, Купідона і Амура (один і той же володар любові в Стародавній Греції і Римі). Стріли безжального Амура вражають серця людей без розбору, наділяючи їх пристрастю любові і здатністю на безглуздя.

Натяжні стелі з фотодруком ангелів в різних кімнатах

Отже, зазвичай ангелів на стелю розміщують як:

  • зберігачів і покровителів, щоб вони захищали й оберігали;
  • символ любові і пристрасті.

Ось чому такий популярний даний тип малюнків для фотодруку на натяжних стелях, і вони так сильно відрізняються в різних приміщеннях. Давайте розглянемо, якими ще зображують ангелів на полотнах і в які кімнати замовляють.

Янголята в дитячій кімнаті

Задумайтесь, скільки разів дивлячись на свого ненаглядного малюка, ви думали, що це чудо просто вилите янголятко, а бабусі й дідусі не соромляться і вголос так називати своїх улюблених онуків.

Тому одним з варіантів фотодруку стають фото малюків. Якщо щастя в родині подвійне, то на стелю дитячої замовляють зображення двійнят або різновікових дітей.

Іноді використовують фото одного дитинчати в різних позах, так що виходить цілий виводок янголят на стелі. Ці чудові колажі втілюють в собі любов батьків, що прикрашає дитячу кімнату і оберігає діточок від усього поганого.

Іншим варіантом для дитячої стають казкові та мультиплікаційні янголята. В Інтернеті можна вибрати безліч зворушливих картинок, де дітки з крильцями оточені ягнятами, курчатами або котиками.

Ангел в стилі фентезі для підлітків

У представленні підростаючого покоління добрі ангели - це борці зі злом. А лик у них як у гарних юнаків і дівчат в фантастичних нарядах. Тому відмінним подарунком для підлітка стане відремонтована в новому стилі кімната, зі стелею прикрашеним крилатим аніме.

Натяжні стелі з фотодруком ангела в палацовому стилі

Для великих залів, їдалень, кабінетів, оформлених в історичних стилях (ампір, бароко, рококо) стелі замовляють найчастіше з тканини, так як вона дуже схожа на полотно і фотодрук на стелі виглядає як справжня картина.

Як зображення вибираються старовинні фрески і репродукції шедеврів відомих живописців.

Використовують і сучасні розробки, що зображують замріяних малюків на хмарах, грайливих діточок в кольорах і в оточенні голубок на тлі блакитних небес. Якщо у вас музична вітальня, її стелю можна прикрасити амурчиками в віночках з музичними інструментами, нотами і сердечками.

Натяжні стелі з фотодруком ангела для спальні

Ще один варіант ангела - це стилізований портрет пари закоханих. Його можна замовити на стелю або зробити натяжну стіну в спальні.

Як би ви не вирішили оформити стелю, наші фахівці завжди готові допомогти у виборі натяжного покриття, його установці, а також гарантійному обслуговуванні.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully