Натяжна стеля Долина

Отже, останнім часом спостерігається стрімке зростання популярності натяжних стель, завдяки своїм якостям і достоїнствам. Багато хто задається питанням про те, як же придумати цікаву ідею натяжних стель, сьогодні ми розглянемо безліч ідей, починаючи з дизайнерських рішень і закінчуючи вашою фантазією. А поки що ми пропонуємо ознайомитися з тим, що ж таке натяжні стелі і які вони бувають, з їх перевагами і недоліками. Натяжна стеля - ідеальний варіант в будь-який будинок, в будь-який дизайн, яка буває 2 типів:

 • Простий (однорівневий).
 • Складний (багаторівневий).

Натяжна стеля досить надійна і красиво виглядає, легка у догляді, стійка до температурних змін, та й конструкція сама по собі обійдеться дешевше багаторівневого натяжної стелі. Цікаві ідеї, унікальність і оригінальність досягається за рахунок фотодруку, а також дизайнерських елементів.

Переходимо до багаторівневої конструкції, почнемо з того, що в монтажі вона складніше і трохи витратніше в фінансовому плані, але це окупається оригінальністю кінцевого результату. Далі розглянемо з яких матеріалів бувають натяжні стелі:

 • ПВХ-плівка.
 • Тканина.

ПВХ-плівка ділиться, в свою чергу, ще на 3 підвиди: глянсова, матова і сатинова. Який матеріал вибрати залежить тільки від вашої фантазії, кінцевої мети, загальної концепції інтер'єру. В цілому глянцеві полотна мають дуже яскраві і насичені кольори, за рахунок дзеркальності. Світлі тони полотен можуть візуально збільшувати кімнати, а темні - зменшувати.

Тканинні стелі також привабливо виглядають, а ще мають властивість «дихати». Тканинному полотну не так вдало вдається насиченість кольорів, їх глибина, однак це не означає, що тканина бліда, вона відмінно підійде для класичного інтер'єру.

Варто сказати пару слів про плюси натяжних стель:

 • Натяжне полотно приховує всі нерівності стелі і збільшує візуально кімнату, особливо полотна світлих тонів.
 • Екологічно чисті, не шкодять здоров'ю, є спеціально «дихаючі» стелі для людей з захворюванням органів дихання.
 • ПВХ-плівка не горить при впливу високих температур, а плавиться, не виділяючи при цьому шкідливих речовин.
 • Впишеться в будь-який дизайн, можна підібрати дуже багато варіантів обробки.

Дизайн, варіації оригінальних натяжних стель.

Урізноманітнити ідеї натяжних стель дуже просто, наприклад, можна зробити на стелі зоряне небо за допомогою підсвічування. Також можна урізноманітнити форму, тобто це може бути плоска поверхня (однорівнева), багаторівнева (рівні залежать від бажання замовника), форма арки, хвилі, конуса. Плоскі стелі - класика, дуже популярні, завдяки властивостям приховувати нерівності, тріщини. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Долина.

Арочна форма багаторівневих конструкцій використовується, коли хочеться дійсно чогось незвичайного і прямокутні кімнати вже набридли, варіант створення склепінної стелі в формі купола. Підйом, як і кривизна, може бути будь-якої конструкції, що дає можливість зробити неповторний дизайн. Хвилеподібна форма зазвичай виконується в блакитних, синіх відтінках. Форма конуса буде гармоніювати з колонами в кімнаті.

Конусоподібне полотно може як «виходити» із загальної стелі, так і бути окремою частиною, основи можуть бути наступними: ромб, прямокутник, овал, крапля, коло при всьому цьому різновиді можна розмістити на стелі кілька фігур в певній послідовності.

Варто запам'ятати, що не варто зациклюватися на одному відтінку, якщо ви сумніваєтеся в обраному кольорі, то можна переглянути всю колірну гамму, благо вона досить велика як у тканинних полотен, так і у ПВХ плівок. Представивши вашу кімнату з тим чи іншим стелею, ви зможете зробити дійсно цікаву натяжну стелю.

Найцікавіші ідеї натяжних стель

Різьблені стелі

Комбінувати натяжні стелі можна по-різному і однією з цікавих ідей є технологія APPLY - установка двох полотен одночасно один під одним, де в одному з них робляться вирізи, за рахунок чого ми отримуємо незвичайні різьблені стелі, які надають контраст і позитивну атмосферу кімнаті.

APPLY в перекладі буде звучати як «докласти» або «прикладати», тому технологія отримала дану назву. Стелі за рахунок спеціальних систем кріплень прикладаються один до одного, завдяки чому і виходить цікавий ефект.

Зоряне небо

Зоряне небо - це дуже атмосферна і цікава ідея натяжних стель, вона створює романтику в квартирі, ресторані або клубі. Існує 3 методи створення зоряного неба:

 • Прокол полотна оптичними волокнами.
 • Проколювання полотен спеціальними голками ..
 • Кристали Swarovski з оптичним волокном.

Всі три види здатні створити приголомшливу атмосферу, хоча у кожного є свої плюси і недоліки, оформляючи замовлення у нас ви гарантовано отримаєте якісний матеріал, який відповідає всім заявленим сертифікатами.

Фотодрук

Сучасні технології дозволяють зробити необмежених розмірів полотно, яке може досягати 300 м2. Для виробництва друку таких масштабів беруться окремі смужки полотна, на них роблять друк, після чого вони зшиваються за допомогою ТВЧ-верстата зовнішнім швом. Можливість вибору зображення, яке буде надруковано безмежно. Завдяки популярності в нашій фірмі послуги фотодруку за доступною ціною, адже для нас радість клієнта пріоритетна задача.

Ширяючий потолок

Ширяючий потолок є дуже цікавою ідеєю для тих, хто хоче створити незвичайну атмосферу будинку. Суть ширяючих стель в тому, що вони являють собою спеціальний профіль з вмонтованою світлодіодною стрічкою по периметру, лампи зазвичай прикриті декоративною вставкою, завдяки якій світло розсіюється і створюється ефект «ширяючих» стель.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully