Монтаж натяжних конструкцій в кімнаті з низькою стелею

Натяжні стелі є однією з самих практичних конструкцій. Про це говорить не тільки міцність і надійність матеріалу, з якого вони виготовлені, але також те, що такі стелі можна легко як змонтувати, так і без особливих проблем усунути дефекти, і навіть повністю замінити або пофарбувати полотно. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Долина, ціна найнижча в регіоні.

Важливим фактором установки натяжних стель є висота самого приміщення, в якому вони будуть встановлені. Виходить так, що в кімнаті з невисокими стелями такі конструкції будуть не тільки погано виглядати, але і жити в таких умовах буде не дуже комфортно. Першим питанням клієнтів, які зважилися на вибір конструкції, є питання про те, яка повинна бути висота натяжної стелі?

Натяжні конструкції в основному підходять для кімнат з високими стелями, а там, де стелі низькі, монтаж дво- і триповерхових стель, наприклад, практично не можливий.

Що впливає на висоту стельових конструкцій?

Система комунікацій. У верхній частині кімнати можуть бути розташовані різні комунікації, будь то газові труби або опалювальні системи. У цьому випадку варто враховувати довжину труб при установці натяжної стелі і при виборі його висоти.

Другим фактором є освітлення. Ні для кого не є секретом, що при установці натяжної стелі потрібно свердлити стіни. У багатьох квартирах під час свердління стін можна зачепити електричні дроти. В цьому випадку проводи або потрібно переносити, або натяжну стелю потрібно опустити вниз, щоб, таким чином, вона ніяк не взаємодіяла з електрикою. Рекомендується використовувати спеціальний пристрій для пошуку проводки в стіні.

Також потрібно враховувати той факт, що при монтуванні натяжних стель необхідно здійснювати установку люстр або світильників, що може також вкрасти висоту стелі.

Ще однією особливістю є монтаж громіздких світильників, установка яких вимагає додаткової висоти. Плюс до всього вищепереліченого, особливо в старих будинках, досі присутні нерівні стелі і при виклику замірника він повинен почати замірювання з найнижчої точки в кімнаті, щоб визначити, яка висота натяжної стелі вийде в кінцевому підсумку.

Ідеальні рішення установки натяжних конструкцій в будинках з низькою стелею. Поради фахівців

Якщо ви дуже сильно бажаєте встановити натяжна стеля, але у вас низькі стелі в будинку, то можна звернутися до дизайнера, який визначить, яка висота натяжної стелі підійде для вас і зможе використовувати декілька хитрощів, щоб хоча б візуально збільшити розміри приміщення.

Для установки натяжних стель ви можете вибрати матеріал, який буде дзеркальним, що допоможе збільшити розміри приміщення за рахунок відображення кімнати.

Багато дизайнерів радять вибирати полотна більш світлих відтінків, які також візуально збільшують приміщення.

Також ви можете відмовитися від вбудованих світильників, якщо в них немає ніякої необхідності. В такому випадку висота натяжної стелі не буде перевищувати 4 см.

При установці натяжної стелі кожен клієнт повинен знати, скільки саме сантиметрів забирає освітлювальний прилад. Якщо для люстри ця відстань є від 4 до 10 сантиметрів, то для світильників така довжина не буде перевищувати 6 см. Якщо ви хочете в своїй квартирі встановити додаткові системи безпеки, вам буде потрібно близько 15 сантиметрів висоти.

Зауважте, що складні конструкції забирають велику кількість простору, тому якщо у вас низькі стелі, то зупиніть свій вибір на однорівневих конструкціях.

При правильному монтажі вільний простір не дуже зменшиться. Якщо ви хочете встановити натяжну конструкцію в квартирі з низькими стелями, але не знаєте, яка висота натяжної стелі вийде у вас, наші фахівці радять використовувати плівкове натяжное покриття, яке допоможе зберегти якомога більше вільного простору. Навіть маючи низькі стелі, можна вибрати незвичайне дизайнерське рішення, яке не тільки чудово впишеться в інтер'єр вашої квартири, але і допоможе їй заграти новими фарбами.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully