Матові натяжні стелі Коломия

Теплі натяжні матові стелі допоможуть зробити кімнату комфортною і затишною. Вони піднімають тонус, налаштовують на доброзичливий лад, стимулюють роботу мозку, привертають до себе увагу, так як візуально наближає перекриття. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Коломия.

Найпростіший варіант дизайну - оформити всі приміщення в одному кольорі, тільки різних відтінків. Але як ви зрозуміли, якщо вибрати однозначно теплі тони, в кімнаті завжди буде душно і спекотно. Тому найкраще поєднувати натяжні стелі теплого відтінку і тепле світло з нейтральними кольорами стін, підлоги і меблів.

Існує понад двісті відтінків вінілових полотен. Для того, щоб вибрати відповідне, необхідно усвідомлювати, що всі кольори чинять психологічний вплив на людей. Справа в тому, що кольори діють безпосередньо на підсвідомість і викликають конкретні почуття і емоції.

Відчуття комфорту або незручності, веселощів або печалі, тепла або холоду від великих кольорових поверхонь пов'язано з генетичною пам'яттю, асоціативним мисленням і досвідом життя кожної людини.

Кольори по температурі ми сприймаємо як теплі, холодні і нейтральні. Нас в даному випадку цікавлять перші в списку. До теплих натяжних стель відносяться ті, що викликають відчуття світла, літа, спеки і сонця.

З ними затишно і комфортно, кімната здається гостинною, близькою і приємною. Візуально вони наближають перекриття, тобто роблять кімнату нижче, що добре в занадто високих приміщеннях, але не підходить для низьких.

Температурні експерименти

Фахівці проводили експерименти з кольором і його сприйняттям, тому наша стаття не голослівна, вона має наукове підтвердження. Наприклад, один досвід проводили в червоній і синій кімнатах з однаковою температурою повітря.

Тестовій групі в червоній кімнаті було тепло і комфортно, а люди в синій включили опалення сильніше, їм було холодно і незатишно. Висновок: стельові полотна теплого кольору і тепле світло допоможуть вам економити на опаленні.

Але при цьому варто враховувати результати інших експериментів. Червоні і помаранчеві відтінки натяжних стель і аналогічні забарвлення стін підвищують тиск, а також діють тонізуюче і збудливо.

Кожен колір може бути теплим?

Всім ще зі школи відомо, що до теплих кольорів відносяться червоні, жовті та оранжеві відтінки. Однак справа йде не зовсім так. Практично кожен колір має теплі і холодні варіації, крім завжди жаркого оранжевого і крижаного бірюзового.

Розглянемо натяжні полотна несподівано холодного і теплого тону. Отже, до холодних відтінків відносяться: лимонний, малиновий і кардинал. А ось теплих відтінків серед традиційно холодних фарб набагато більше.

Серед них: трав'яний, яскраво і жовто-зелений, небесний і рожево-ліловий, фіолетово-баклажановий і джинсовий, темно-блакитний і ультрафіолетовий, сапфіровий і ванільний, охра і шоколадний, камелопардовий і коричневий, захисний і сіро-зелений, а також кварцовий.

Як поєднувати теплі ПВХ-стелі з елементами дизайну інших відтінків

До нейтральним фарб відносяться: чорний, білий, бежевий, сірий, зелений, що складається з синього і жовтого, а також фіолетовий, що поєднує червоний і синій кольори. Ці забарвлення пом'якшують, зменшують надлишок теплоти від «гарячого» натяжної стелі.

Що цікаво, на сприйняття кольору дуже сильно впливає суміжний з ними інший колір. Наприклад, натяжне полотно фіолетового кольору в кімнаті з червоними стінами буде сприйматися холодним, а з синіми - теплим.

Другий приклад: вишневі стелі з коричневими стінами здається значно холодніше, ніж з кавового забарвлення вертикальних поверхонь. Обов'язково враховуйте цю особливість, підбираючи натяжні полотна в інтер'єр.

Тепле світло і стелі натяжні

Важливо знати, що на сприйняття кольору натяжної стелі і всього інтер'єру впливає світло сонця з вікна і приладів освітлення. Якщо ви хочете, щоб приміщення було теплим, використовуйте в світильниках лампи з колірною температурою від 1500 до 4200 К.

Наприклад, до 2000 К - це світло, як від свічки, 3400 К - сонячне світло, коли світило у горизонту, а 4200 К - це вже білий світ, але ще теплий. Подальше підвищення кельвінів дасть нейтральний, а потім холодне світло.

До речі, якщо ви хочете підкреслити червоність коралової або персикової натяжної стелі, використовуйте лампи з теплотою 3800 К. Найбільш реалістичне сприйняття кольору дає сонячне світло.

Теплі відтінки натяжних стель в дизайні інтер'єрів

Крім теплих натяжних стель і світла, в інтер'єрі потрібно використовувати аксесуари, пофарбовані в аналогічні стелях теплі тони. До речі, в одній кімнаті можна поєднувати теплі і холодні відтінки, вибравши одну температуру домінуючою, а другу - додатковою.

Припустимо, оформити кімнату в теплих тонах, потолок зробити ніжно-блакитним, цей холодний відтінок візуально збільшить простір. Або в холодному приміщенні в синіх барвах зробити теплий жовтий потолок і такі ж акценти.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully