Матові натяжні стелі Калуш. Монтаж натяжної стелі Калуш.

Натяжні стелі в стилі бароко обов'язково повинні бути прикрашені ліпними елементами. Це можуть бути позолочені багети, розетки для люстр і балюстради, виконані з легкого поліуретану. Конструкція стелі повинна бути об'ємною і викликати відчуття величної глибини.

У стилі бароко в достатку використовується текстильний декор, тому тканинні натяжні стелі Калуш в даному випадку будуть дуже доречними. Їх ідеально рівна матова поверхня підкреслить розкіш інтер'єру. Не менш вдалим вибором в даному випадку стане натяжне полотно з сатиновою або перламутровою фактурою. Його легкий блиск стане ідеальним доповненням багатого і величного інтер'єру бароко.

Бароко - стиль європейської культури, що сформувався в 17-18 столітті. Його головні риси - пишність, величність і багатство, властиве палацовим інтер'єрам. Для оформлення приміщення в даному стилі використовується велика кількість декоративних елементів і складні орнаментальні композиції. Стеля в такому інтер'єрі відіграє важливу роль, будучи тематичним продовженням оформлення стін. У стилі бароко стелі використовуються досить часто, адже вони надають можливість комбінувати різні фактури і кольору, створювати дивовижні малюнки за допомогою спайки полотен і широкоформатного фотодруку.

Вибір конструкції натяжної стелі

У стилі бароко стельовий простір рідко залишається конструктивно простим: його прикрашають багаторівневими натяжними стелями, що складаються з декількох полотен або з поєднання натяжної плівки і гіпсокартонного короба. Однак, якщо приміщення відрізняється невисокими стелями, краще все ж віддати перевагу однорівневій конструкції, виконаної з полотен кількох кольорів і фактур.

Такі варіанти дозволяють не тільки створити стельовий простір, який буде поєднуватися із загальним стилем інтер'єру, а й акцентувати увагу на певних предметах меблів або розділяти приміщення на окремі функціональні зони. Важливо пам'ятати, що інтер'єри бароко не терплять асиметрії, тому, якщо стеля виконана з декількох рівнів, всі вони повинні складати симетричну композицію.

Кольорове і фактурне рішення

Так як в палацових інтер'єрах у великій кількості використовувалися дзеркала, полотна з глянцевою поверхнею також можна застосовувати для оформлення натяжної стелі в стилі бароко. Відмінно підійдуть і декоративні полотна із дзеркальною поверхнею.

Основними кольорами, використовуваними для інтер'єру бароко, є червоний, білий і жовтий, наближений до золотого. При виборі кольору натяжної полотна слід керуватися наступними правилами.

  • Колір полотна слід вибирати з пастельної гами. Це може бути плівка з білого, рожевого, блакитної або бузкової палітри.
  • Якщо ви плануєте використовувати в одному стельовому просторі полотна декількох відтінків, колір основного полотна повинен бути білим, кремовим, світло-бірюзовим, сірим або ніжно-зеленим. Також для цього стилю можна вибрати полотно смарагдового або деревного відтінку.
  • Основну колірну гамму можна розбавити плівкою бордового, винного, фіолетового, світло-жовтого або золотого відтінку.
  • Натяжну стелю можна прикрасити вставками з полотен золотистого або перламутрово-рожевого кольору.
  • Не слід використовувати полотна надто яскравих кольорів або поєднувати в одному стельовому просторі плівки з контрастних палітр. В іншому випадку кімната стане незатишною, а оформлення інтер'єру - позбавленим смаку.

Використання фотодруку

У багатьох інтер'єр в стилі бароко асоціюється з використанням картин відомих художників епохи. Якщо раніше прикрасити картинами можливо було тільки стіни приміщення, то сьогодні їх з легкістю можна нанести на натяжну стелю. Технологія фотодруку дозволяє за лічені хвилини і без ручної праці створити ідеальною натяжну стелю в стилі бароко з відповідним зображенням.

Для нанесення малюнка в даному випадку краще всього підійде тканинне натяжне полотно, поверхня якого найбільш близька до фактури художнього полотна. На полотно можна нанести відому картину Рубенса, Караваджо або іншого художника епохи. Важливо, щоб вона відрізнялася динамічністю і помітним поєднанням кольорів. Вдалою прикрасою натяжної стелі в цьому стилі стане зображення фрески або барокового розпису. Також полотно можна доповнити зображенням вензелів, хмар з херувимами або квітковими композиціями.

Метод фотодруку дозволяє істотно заощадити на використанні ліпних елементів, адже з його допомогою можна створити імітацію пілястр, балюстрад і розеток для люстр. Таке рішення особливо актуально для кімнат з невисокими стелями, в яких ліпні елементи можуть привести до зменшення висоти приміщення.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully