Матові натяжні стелі Долина, натяжна стеля Долина ціна

Звичні предмети як твори мистецтва, яскраві кольори і незвичайні фактури, чітка геометрія - це те, з чим асоціюється поп-арт стиль. Натяжні стелі не залишаються осторонь і теж приєдналися до цього дітища 60-х років. Але спочатку про головне. Натяжні стелі можна придбати в нашій компанії недорого, а в іншому - досить додати в будинок кілька аксесуарів і привести в порядок поверхні.

Особливості стилю

Поп-арт являє собою певну відповідь абстрактного експресіонізму. У сучасних інтер'єрах він визначається глянцевими поверхнями, різними синтетичними і натуральними матеріалами. В основі - папір і пластик, скло і метал.

Оздоблення рясніє яскравими контрастними кольорами - чорним і білим, червоним і синім, неоновими тонами. Часто зустрічаються однотонні покриття з вираженими акцентами. Властиво поєднання непоєднуваних фарб. Але занадто багато кольорів швидко набридає, тому дизайнери рекомендують застосовувати не більше 3-х відтінків.

Основне смислове навантаження в приміщенні лягає на стіни, але і стельова поверхня важлива. У поп-арт стилі стельові полотна повинні бути глянцевими, світлими, одно- і багаторівневими або з асиметрією.

Стелі натяжні в стилі поп-арт

Технологія натяжних стельових конструкцій сама відносно молода. Тому таке оздоблення можна підібрати не під всі стилі. Наприклад, обстановку середньовіччя навряд чи вдасться оформити правдоподібно. А в поп-арті стельові конструкції як риба в воді. Саме тут маємо все незвичайне, сучасне і модне.

У цій стилістиці використовуються і тканинні і плівкові полотна. Особливо часто - останні. Глянець, що відображає правильну геометрію приміщення, стає частиною передового мистецтва.

Конструкції можуть бути як в один рівень, так і багаторівневими. У другому випадку кімнату вдається розділити на кілька функціональних ділянок для додання ще більшої оригінальності.

Варіанти оформлення

Щоб зі смаком обіграти інтер'єр в стилі поп-арт, стельові полотнаі потрібно оформляти з особливою увагою. Багато дизайнерів впевнені, що саме ця область простору здатна стати домінуючою і задати основний настрій всієї навколишнього оточення. І мембранні полотна підходять для цього напрямку більше інших видів обробки.

Особливості стилістики наказують використовувати певні фарби в обробці. У тому числі - і стельової поверхні. Якщо обрати однотонне оформлення, то серед квітів полотен, які найкраще вписуються в дизайн, будуть наступні:

  • білий;
  • чорний;
  • синій;
  • жовтий;
  • бежевий;
  • коричневий.

Коли загальна картина інтер'єру надто яскрава, то для стельового покриття краще взяти трохи приглушені відтінки. Підійдуть пастельні фарби, які збалансують колірну палітру навколо.

Ефектні принти - мабуть, головна особливість поп-арту. Їх застосовують в самих різних версіях оздоблення. Звичайно, одне з перших просторів, де застосовуються надруковані зображення, це покриття над головою.

Найбільш підходящі види малюнків, це всілякі абстрактні візерунки, кадри з кіно і мультфільмів, кольорові і чорно-білі фотографії з різноманітними ефектами, сценки з коміксів або мотиви тваринного світу.

Яким би не було зображення, головна вимога - воно не повинно мати реалістичний вигляд. На натягнутій зверху мембрані подібні картинки виглядають особливо гармонійно і прекрасно співіснують з іншими деталями інтер'єру.

Освітлення - ще одна важлива деталь, здатна підкреслити стиль поп-арт. Стельові полотна, завдяки своїм конструктивним особливостям, дозволяють спорудити практично будь-яку конфігурацію освітлювальних приладів. Вбудовувані світильники, абстрактні люстри або світлодіодні стрічки - все це при грамотному підході може збагатити стилістику.

Велика кількість світла взагалі є однією з головних деталей такого оформлення. А за допомогою спрямованого освітлення вдається розбити квартиру на кілька зон, акцентувати увагу на якійсь особливій частині, візуально зробити приміщення яскравіше, вище або просторіше.

Якщо вам подобається розпис у всіх проявах, то можете сміливо прикрасити подібними елементами полотно. Для цього можна скористатися послугою компанії, яка пропонує нанесення візерунків на покриття. З іншого боку ніщо не заважає вам самостійно взятися за розпис. Тканинні вироби прекрасно підходять для нанесення фарби і будь-яких зображень.

Нетривіальність і яскравість акцентів завжди була популярною в середовищі шанувальників індивідуальності.

Коли молоді амбітні люди задаються метою оригінально облаштувати своє житло, зупинити їх може тільки фінансова підоснова. Але це не про поп-арт стиль.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully