Матова натяжна стеля Івано-Франківськ ціна від 220 грн

Чорні натяжні стелі з фотодруком - рідкісне і несподіване поєднання, а якихось десять, двадцять років тому навіть немислиме. Однак сьогодні дизайнери люблять використовувати чорний колір для оздоблення інтер'єрів, включаючи стелі. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в Івано-Франківську.

Чорна натяжна стеля з фотодруком в інтер'єрі

Чорний сам по собі колір універсальний, стильний, створює стриману, дорогу і презентабельну атмосферу. Якщо його розумно поєднувати з білим, бежевим і яскравими акцентами, він робить інтер'єри благородними, елегантними і вишуканими.

Новітні технології дозволяють наносити фотодрук на будь-яку основу, в тому числі і на чорний вініловий глянець. А сучасні, неординарні, сміливі особистості вибирають вишукані темні полотна з унікальними зображеннями.

Зображення для чорної стелі

Отже, розглянемо, які малюнки підходять для чорних перекриттів. Найпоширенішим рішенням є білий малюнок на темній основі. Найчастіше замовляють для фотодруку білі завитки з квітками, хаотично переплетені лінії-нитки або ледь помітні бульбашки повітря.

Тобто найефектніше на чорному тлі виглядає однокольоровий друк. Крім перерахованих варіантів, це можуть бути листя, метелики, силует вікна або дівчата, тонкі лінії витонченої архітектури мостів, Ейфелевої вежі або дерева.

Прекрасно виглядає на чорному бежевий малюнок, наприклад, східний орнамент. Також чорнота гармонійно поєднується з червоними, золотими і срібними візерунками та іншими зображеннями.

Але картинка не обов'язково повинна бути монохромною, абсолютно по-новому, дуже яскраво і ефектно на чорному тлі виглядають кольорові картинки, головне - їх правильно підібрати. І тут слід прислухатися до декількох правил.

Зображення повинно бути невеликим щодо стелі, прикрашати його в центрі, в одному з кутів, по периметру, але не заповнювати більшу частину. Тобто це "вишенька на торті", а головне - чорний фон.

Малюнок необхідно підбирати насичених, навіть отруйних забарвлень, використовувати жовтий, зелений, блакитний, помаранчевий, рожевий, золотий і подібні кольори.

Тематика. На чорному тлі відмінно виглядають абстракції, різнокольорові завихрення, полум'я вогню або вогняні малюнки, космічний пейзаж, блискучі очі тварини, блискавки, північне сяйво, а також дуже деталізовані картинки: розлітається кульбаба та інші квіти, фрукти в дрібних бризках води, дорогоцінне каміння.

Найбільше такі стелі підходять для приміщень в стилі мінімалізм, класика, модерн, арт-деко, авангард і урбаністичних інтер'єрів. Їх можна використовувати для всіх житлових приміщень, крім дитячих кімнат.

Важливо! Чорні і темні натяжні полотна навіть глянсової фактури і з фотодруком не варто замовляти в кімнати без природного освітлення або з невеликими вікнами, а також в приміщення нижче трьох метрів, щоб потолок психологічно не тиснув.

Ванна. Ванна кімната - виключення з правил, так як в цьому приміщенні ми проводимо мало часу. Якщо ви любите чорний колір, можна всю ванну оформити в ньому. В такому випадку чорний блискучий кахель, сантехніка і глянцева стеля будуть ідеально гармоніювати між собою, складаючи одне ціле, а білі, червоні, золоті або бежеві візерунки освіжать ці монохромні поверхні.

Кухня. У кухні з чорним стелею варто використовувати багато білого або бежевого: на стінах, меблях, в декорі. Дуже стильно в такому приміщенні будуть виглядати меблі натуральних відтінків дерева. Як малюнок для фотодруку підбираються фрукти, бульбашки повітря і квіти.

Спальня. Для тих, хто представляє свою спальню як затишну темну нірку, вона може бути і повністю чорною. Але найчастіше кімнату відпочинку оформляють чорно-білою, червоною, фіолетовою або бежевою, використовуючи в якості домінанти світлі кольори. Для малюнка не варто вибирати отруйні, барвисті зображення, краще зупинитися на ніжних малопомітних візерунках.

Вітальня. Зал - місце для експериментів. Кімнату можна перетворити в чорно-білу шахівницю, або використовувати білий, бежевий на стінах, підлозі та меблях для пом'якшення і прикрасити натяжну стелю і інші місця приміщення яскравими картинками і іншими акцентами.

Кімната підлітка. Якщо дітям чорний колір протипоказаний, то підлітки від нього в захваті. Дуже оригінальним рішенням стане потолок, що імітує шкільну дошку, чорний або темно-коричневий, списаний формулами, схемами, діаграмами, іноземними словами і кумедними мордочками.

Таким чином, можна задовольнити бажання сина і ненав'язливо спонукати його на все життя вивчити формули з фізики, виключення з правил або англійські відмінювання. Ще один варіант фотодруку для дорослих дітей - космічний пейзаж.

Чорні натяжні стелі з УФ-фотодруком

Важливо знати, що є два способи нанесення друку на натяжне полотно: екосольвентний і ультрафіолетовий. Перший спосіб більш дешевий, але для чорних основ він абсолютно не годиться. УФ-друк - струменева технологія, заснована на припіканні полімерних чорнила на ПВХ-плівці.

Кожен прохід друкуючої головки залишає відбиток на плівці, який висвітлюють ультрафіолетові лампи. Так чорнило наносяться пошарово, кожен шар практично моментально твердне, і фарба надійно з'єднується з матеріалом.

Зображення виходять чіткі, довговічні, не вигоряючими, не змиваються і не стираються. Такий друк більш екологічний, так як в чорнилі немає агресивних розчинників. Тільки УФ-друк дозволяє наносити малюнок на чорні і кольорові полотна без спотворень, а також робити матове зображення на глянсовій основі.

Підводячи підсумки, можна сказати, що чорні натяжні стелі, з фотодруком або без неї, буде виглядати дорого і стильно, головне - не перестаратися і правильно розставити колірні акценти в інтер'єрі приміщення.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully