Криволінійна спайка Івано-Франківськ. Натяжні стелі Івано-Франківськ.

Криволінійна спайка Івано-Франківськ. Натяжні стелі Івано-Франківськ.

Встановлення натяжної стелі з спайкою

Натяжні стелі Івано-Франківськ. Монтаж натяжної стелі з криволінійним дизайном проводиться в досить короткі терміни. Звичайно ж, встановлення слід довірити професіоналам, які закріплять конструкцію надійно, а саме полотно закріплять правильно і рівно. Відразу ж після монтажу, натяжна стеля готова до експлуатації. Стеля з спайкою не викликає алергічної реакції і повністю безпечна для дітей.

Особливості технології криволінійної спайки

Методика спайки полотен досить проста. Процес криволінійної спайки натяжних стель здійснюється за допомогою ТВЧ-верстатів. Шви утворюються за допомогою використання верстатом струмів високої частоти. Такі шви відрізняються високою якістю і виглядають акуратно.

Застосування криволінійно-спаяних натяжних стель

Такі типи стель органічно впишуться як в маленькі приміщення, так і в просторі квартири і будинки. Криволінійні візерунки ефектно підкреслять інтер'єр і будуть виглядати стильно і вишукано. Дуже часто такий тип натяжної стелі встановлюють і в офісних приміщеннях, де вона вигідно підкреслить солідність компанії. Також вони гармонійно впишуться і в інтер'єр нічного клубу, пабу чи ресторану, де атмосфера свята і краси буде присутньою завжди.

Криволінійна спайка фото