Натяжні потолки ціна Івано-Франківськ

Класичні інтер'єри по сьогоднішній день не втрачають актуальності. У класиці всі елементи повинні перебувати в гармонії і відповідати один одному. Особливу увагу в даному випадку слід приділити оформленню стелі, дизайн якої обов'язково повинен перегукуватися з загальним інтер'єром.

Характеристики стилю

Класика - це термін, яким нерідко позначають те, що міцно увійшло в побут і не втрачає своєї актуальності з роками. Однак, якщо розглядати це поняття з точки зору дизайну інтер'єру, під класикою мається на увазі стиль, що увібрав в себе вишуканість і багатство епохи античності. Формування стилю почалося в 16 столітті, коли палацові зали прикрашали по-королівськи розкішними колонами, пілястрами, дорогими натуральними матеріалами і золотими декоративними елементами.

Класиці притаманні чіткі і симетричні лінії. Все, включаючи підлогу, стіни, стелю та меблі, в такому інтер'єрі - витвір мистецтва, покликаний викликати захоплення і служити еталоном на століття.

Стеля в класичному стилі: основні особливості

Вибираючи натяжну стелю для залу в класичному стилі, можна зупинитися на полотнах з глянсовою або матовою фактурою. Найбільш виграшно в даному випадку будуть виглядати тканинні полотна, що нагадують дороге текстильне оздоблення. Не менш придатними для класичного залу є сатинові полотна, легке мерехтіння яких зробить інтер'єр ще розкішніше.

Так як класика має на увазі використання великої кількості дзеркал, для оздоблення стелі можна вибрати полотно із дзеркальною фактурою. На його поверхні в повній мірі буде відображатися все багатство інтер'єру.

Кольорова гамма для натяжної стелі - білий, бежевий і кремовий. Набагато рідше в таких інтер'єрах використовуються світлі блакитні, зелені та бузкові відтінки. Головна умова при оформленні стельового простору - використовувати полотна пастельних кольорів: яскраві колірні рішення в класичному інтер'єрі недоречні.

Натяжна стеля в цьому стилі може бути як однорівневою, так і багаторівневою. Оригінально виглядатимуть комбіновані стелі, оформлені з використанням натяжної полотна і конструкції з гіпсокартону.

Однотонність білого полотна вдало розбавлять поліуретанові або пінопластові багети, пофарбовані в золотий колір. Розетки для люстр також є обов'язковим атрибутом натяжної стелі в залі, оформленому в класичному стилі.

Правильна організація освітлення в залі з натяжною стелею - дуже важливий і відповідальний процес. Справа в тому, що класика має на увазі використання досить яскравого світла. За основне освітлення в такому інтер'єрі зазвичай відповідає багата центральна люстра, прикрашена позолотою і мерехтливим кришталем. Щоб оформити додаткове освітлення, яке не буде вибиватися із загального стилю, можна використовувати приховане застельоване або міжрівневе світлодіодне підсвічування.

Використання фотодруку

Метод фотодруку на натяжних полотнах - унікальна технологія, що дозволяє використовувати натяжні стелі в будь-яких стилях інтер'єру. Стелю залу в класичному стилі ідеально доповнить полотно, прикрашене античними картинами і рослинними орнаментами. Малюнок може займати всю площину стелі або його певну частину.

Метод фотодруку дозволяє створити на натяжній стелі імітацію розеток під люстри і інших елементів ліпнини.

У компанії «LuxHome» можна замовити полотна і фотодрук, найбільш відповідний для оформлення класичної натяжної стелі. Наші фахівці допоможуть визначитися з дизайном, розроблять макет і виготовлять стелю, гідну палацових залів.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully