Натяжні стелі в Івано-Франківську монтаж

Наша компанія готова запропонувати незвичайні натяжні стелі Івано-Франківськ для залу, прикрашені прихованим фотодруком, «ширяючими» світловими лініями, а також однорівневі і багаторівневі стелі, що складаються з плівок різної фактури і кольору. Ми втілимо в життя будь-які, навіть найскладніші проекти, щоб ваш зал здивував усіх!

Натяжні стелі в Івано-Франківську монтаж

Деякі приміщення в будинку вимагають особливого оформлення, яке зробить інтер'єр презентабельним і незабутнім. У їх список, безсумнівно, входить зал. Щоб ця кімната, яка використовується для прийому гостей і проведення свят, виглядала оригінально і стильно, важливо приділити увагу кожному елементу її оздобленню, в тому числі, стелі. Створити в залі ідеально рівний і красивий стельовий простір без істотних витрат часу і зусиль допоможе натяжна стеля. У мережі можна зустріти сотні картинок натяжних стель для залу, які доводять, що цей спосіб оздоблення є найбільш вдалим рішенням. Компанія «LuxHome» допоможе вам втілити в життя будь-яку задумку і створити стелю вашої мрії.

Вибір фактури і кольору

Для оформлення стелі в залі можна вибрати полотно з будь-якою фактурою. Це може бути як традиційна матова, глянцева або сатинова поверхня, так і плівка з декоративною фактурою, що імітує метал, дерево, мармур, шкіру або велюр. Щоб підібрати фактуру, слід визначитися зі стилем, в якому буде виконано інтер'єр. Якщо це хай-тек або мінімалізм, найкраще підійдуть глянцеві або дзеркальні полотна. Оформляючи зал в класичному, сільському або англійському стилі, краще вибрати матове або тканинне натяжне полотно.

Колір натяжної стелі в залі також залежить від загального оформлення приміщення. Колірна гамма полотен, представлених на ринку, дуже велика, а можливість поєднання різних відтінків полотен в однорівневих і багаторівневих конструкціях надає практично необмежені дизайнерські можливості.

У залах, виконаних в класичному стилі, слід використовувати полотна пастельних тонів. В цьому випадку доречні стелі з білої, бежевої, ніжно-рожевої, молочної та світло-блакитної палітри. Сучасні стилі інтер'єру дозволяють використовувати яскраві червоні, зелені, сині, насичені помаранчеві і жовті плівки. Ніяких обмежень у виборі кольору немає. Головне - щоб стеля не вибивався із загального інтер'єру і вигідно доповнював його.

Оригінальні рішення

Компанія «LuxHome» пропонує вам ознайомитися з самими оригінальними картинками натяжних стель для залу. Можливо, саме вони допоможуть вам визначитися з оформленням поточного простору.

Для його створення перед монтажем світлопропускаючого полотна на стельовій основі була закріплена пластикова панель зі світлодіодною стрічкою синього кольору. Стрічка зафіксована в певному порядку, що дозволило створити необхідний малюнок на стелі. Погодьтеся, такий натяжна стеля в залі буде виглядати дуже ефектно і стане ідеальною прикрасою святкової вечірки.

Фотодрук нанесений на полотно за допомогою широкоформатного принтера. Він дозволяє прикрасити стелю залу абсолютно будь-яким зображенням, яке підкреслить загальний стиль інтер'єру.

Така натяжна стеля в залі запам'ятається всім гостям своєю незвичністю та оригінальністю.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully