Злив води з натяжної стелі дешево або по гарантії безкоштовно

Натяжні ПВХ стелі мають захист від затоплень, обумовлені такими якостями, як водостійкість, еластичність, міцність і молекулярна пам'ять. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна за квадратний метр найнижча в регіоні.

Вас ще ніколи не затоплювали? За законом підлості, як тільки зробиш ремонт або купиш нові меблі, так і відбувається це НП. Залив стелі і всього приміщення, а іноді кількох квартир поспіль по стояку відбувається з кількох причин, як правило, не залежних від постраждалих.

Причини затоплень

  • Протікає дах. Якщо ви живете в старому приватному будинку, ви вже стикалися з цією проблемою. У тих, хто в багатоповерхівці має квартиру на останньому поверсі сирі кути теж не новина. А якщо врахувати, що натяжні стелі служать до півстоліття, то у вас є всі шанси благополучно пережити протікання покрівлі.
  • Прорвав стояк. Коли в будинку старі чавунні стояки каналізації, водопроводу і опалення, прориви дуже поширена причина затоплень.
  • Забутий кран. Якщо не було води, а кран не закритий, то з повною посуду раковини вода швидко витікає на підлогу і до сусідів, також трапляється, коли набирають ванну і забувають про цей процес.

Особливі властивості ПВХ-плівок

Злив води з натяжної стелі дешево або по гарантії безкоштовно. Плівка ПВХ - єдина стельове оздоблення, яка здатне зібрати в собі води домашнього потопу, і дозволяє виконати злив води з натяжної стелі. Розглянемо детально якості, що забезпечують таку можливість.

Водостійкість. Щільні ПВХ плівки абсолютно не пропускають воду. Крім того вони не псуються від води, не вбирають запах вогкості, чи не пліснявіють і не гниють.

Міцність. Незважаючи на малу товщину 0,16 - 0,18 мм ПВХ-полотна характеризуються високою міцністю. Вони витримують кожним своїм квадратним метром по 100 літрів води.

Еластичність. Плівки відрізняються здатністю розтягуватися на 200%, за рахунок якої при затоці вся вода збирається в одному місці, розтягуючи стельову мембрану, у вигляді великого міхура.

Молекулярна пам'ять. Але найдивніше в плівках їх властивість повертатися в первинний стан. Після зливу води і нагрівання стеля знову стає рівною і гладкою, як нова.

Інструкція на випадок затоплення

При виявленні затоплення насамперед визначте джерело затоплення і зупиніть його. Якщо сусідів немає вдома, вимкніть воду по всьому стояку.

Вимкніть електроенергію (у всій квартирі, а не тільки в залитому приміщенні), щоб не сталося короткого замикання і пожежі.

Приготуйте тару для води.

Коли приїдуть монтажники, дотримуйтесь їх інструкціям.

Як виконується злив води

Злив води з натяжної стелі недорого або по гарантії безкоштовно.

З натяжної стелі ми недорого і оперативно видаляємо воду за допомогою одного з двох методів. Якщо стелю було встановлено гарпунним способом, і вода зібралася біля однієї зі стін, наші фахівці виймають гарпун поруч з міхуром.

Через отвір, що утворився вони за допомогою шланга зливають воду в відра або безпосередньо в раковину, якщо залив в приміщенні з каналізацією. Для негарпунних стель, і якщо скупчення води утворилася біля світильника, цей прилад освітлення демонтується.

Через отвір для люстри або споту аналогічним методом через шланг зливається вода. Найкраще, якщо застосовувалася спрямована система установки. Це дозволяє далі витягнути частину полотна, якісно вичистити його від відшарованої штукатурки і іншого сміття і висушити його.

Потім просушується тепловою гарматою перекриття і покривається антигрибковою ґрунтовкою, щоб під стелею не розвивалася цвіль. Прогріваючи плівку, монтажники натягають її на місце. Якщо демонтували світильник / і, все встановлюється назад.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully