Натяжні стелі ціна Надвірна

На сьогоднішній день дуже багато людей хочуть не тільки поліпшити свою квартиру, але і внести в неї якусь родзинку. І якщо ви все ще думаєте, що це може бути тільки дорогі меблі, то ви глибоко помиляєтеся. Багато дизайнерів в інтер'єрі використовують саме натяжні стелі, різновиди яких не залишать байдужими навіть найвимогливіших клієнтів.

Якщо ми будемо мати на увазі монтаж натяжних стель, то серед інших переваг варто виділити прекрасний зовнішній вигляд, який буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашої квартири. У наш час установка натяжних стель досяг величезних висот, при якому можна використовувати найрізноманітніші типи освітлення як по одному, так і поєднувати їх між собою.

Серед люстр, які можна застосовувати до натяжних стель, варто виділити гачкові класичні і точкові люстри. Але також потрібно розуміти, що не всі лампи підійдуть для натяжних стель. Для того, щоб не сталося неприємностей і не стався перегрів стелі, варто використовувати виключно лампи для натяжних покриттів, потужність яких є маленькою.

Найчастіше в стельові полотна встановлюють точкові світильники, тому потрібно мати хоча б найменше поняття про спосіб їх застосування, монтажі, особливості експлуатації. На даний момент відомі 4 типи точкових світильників, які ідеально підходять для натяжних полотен.

Яка натяжна стеля і лампи будуть гармонійно поєднуватися з люстрою?

Галогенні лампи. Якщо розглядати лампи, які вважає за краще більшість клієнтів, то їх вибір падає саме на цей варіант. Галогенні лампи мають тривалий термін використання. Це означає, що вам не потрібно буде бігати по магазинах в пошуках лампи через кілька діб після їх установки. У них є величезна палітра кольорів, а також ви самі можете вибрати форму, яка припаде до смаку вам.

Енергозберігаючі лампи для натяжних стель. Даний вид припаде до смаку тим, хто надто переймається про перегрів натяжної стелі. Використовуючи цю лампу, ви можете відкинути всі сумніви і переживання, оскільки вони є не тільки безпечними, але і споживають якомога менше електроенергії. Енергозберігаючі лампи відповідають найвищим європейським стандартам, що робить їх ще більш бажаними для клієнтів. Якщо для установки інших ламп вам потрібно зменшити висоту натяжної стелі, то дані лампи не мають такої потреби.

Одним з мінусів енергозберігаючої лампи є те, що вони не вражають багатим вибором. Також не дуже гарною характеристикою вважається ціна, яка є досить високою. Але, якщо ви турбуєтеся про свою безпеку, і думаєте встановити натяжну стелю і сумніваєтеся які лампи краще, то варто переплатити і бути спокійним.

Світлодіодні лампи для натяжних стель. Вони будуть добре виглядати в квартирах, з будь-якою площею. Також зможуть прекрасно вписується в ванну, кухню, вітальню і будь-яку іншу кімнату. Ні для кого не є секретом, що світлодіодна лампа має велику популярність серед ламп для світильників. Однією з причин такого попиту є можливість споживання якомога меншої кількості електрики, довгий термін служби і швидкий монтаж.

Серед достоїнств варто виділити можливість контролю напрямку світла, що є далеко не у всіх лампах. Плюс до всього вони дуже економні, що сприяє збереженню більш чим 70% електрики. Серед мінусів варто виділити хіба що дуже велику ціну.

Кілька порад по установці ламп для натяжних стель

Ви все ще думаєте про встановлення натяжних стель і не знаєте які лампи краще будуть поєднуватися з вашим інтер'єром?

Кожна лампочка має свою потужність, тому якщо ви будете використовувати більш потужні, чим 35 Вт, не виключено, що внаслідок перегріву натяжна стеля прийде в непридатність.

Перед тим, як встановити світильник, потрібно подбати про таке пристосування для натяжної стелі як заставна платформа. Також існують різні види застав, які залежать, в першу чергу, від розміру світильника.

Що стосується розташування лампочок, то варто встановлювати їх таким чином, щоб одна лампа була розрахована приблизно на 2-3 квадратних метра.

Необов'язково використовувати однотипні світильники. Ви можете їх комбінувати, експериментальним шляхом домагаючись змін інтер'єру вашої кімнати. Таким чином ви зможете не тільки збільшити освітленість квартири, але і зайвий раз підкреслити красу обраної натяжної стелі.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully