Етапи монтажу ширяючої стелі

Сьогодні немає ніяких перешкод для створення самого доречного і оригінального натяжного полотна в квартирі. Досить визначитися зі стилем, замовити матеріал необхідного кольору і розміру, і витончений, незвичайний декор вам гарантований. Стали дуже поширені парящі натяжні стелі. Вони робляться за допомогою поєднання плівки і підсвічування. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна найнижча в регіоні.

Конструкція парящих покриттів

В даному випадку важливим елементом установки буде спеціальний профіль. Він робиться з алюмінію і має пази для кріплення підсвічування. В якості освітлення тут застосовують світлодіодні стрічки, білі або кольорові, в залежності від бажаного результату.

Профіль має незвичайну форму. Він однією стороною кріпиться до стіни. З іншого краю багета розташовані пази для гарпунного кріплення полотна. У профілі передбачена ніша для кріплення світлодіодної стрічки. Є варіанти з використанням напівпрозорої вставки і без неї. Дані конструкції робляться як по всьому периметру кімнати, так і тільки в певній частині стелі, ніші або рівні.

Що для них потрібно?

Крім полотна, не варто забувати і про комплектуючі елементи для монтажу якісної парящої стелі.

Профіль. Як вже говорилося вище, дані оформлення збираються за допомогою спеціальних профілів. Вони металеві, міцні і надійні. Заздалегідь купуються планки стандартної довжини. Потім вони підрізаються за розміром і згинаються на кутах. Нерівність шліфуються.

Освітлювальний прилад. Важливо підібрати правильну світлодіодну стрічку. Вони відрізняються один від одного по яскравості (залежить від кількості діодів на метр), можливості змінювати колір, захищеності від вологи і т.д. Так, якщо є світлорозсіювальна вставка, то вибирати сильно тьмяні варіанти не варто. Але і дуже яскраві також не завжди доречні. Якщо передбачена люстра, то дані прилади стануть заглушати її світло, що зробить оформлення кілька позбавленим смаку.

Саморізи та дюбелі. Прикріпити профілі до стін допоможуть саморізи. Їх вибирають з розрахунку декількох штук на один отвір. Буває так, що одного для створення міцної конструкції може не вистачити.

Як зробити підсвічування?

Світлодіодні стрічки не дарма використовуються так часто. Вони не нагрівають плівку ПВХ, можуть витримувати різні температури навколишнього середовища (як низькі, так і високі). Вони не бояться вологи, можуть змінювати свій колір.

Для того, щоб освітлення функціонувало, крім самої стрічки, монтується контролер, що дозволяє управляти світлом. При цьому не обов'язково шукати кнопки. Багато стрічок оснащені дистанційними пультами. Вони мають функції включення і виключення, зміни кольору і насиченості. Блок живлення, або контролер, варто кріпити так, щоб приймач сигналу розташовувався в зоні користування пультом.

Самі ж стрічки мають із зворотного боку клейкий шар, за допомогою якого і закріплюються в профілі.

Процес складання

Для початку перед монтажем робиться ескіз парящої стелі. На ньому відзначаються відстані окремих об'єктів і освітлювальних приладів відносно один одного і стін кімнати. Ці дані переносяться у вигляді розмітки на базову стелю.

Якщо це однорівнева конструкція, то відразу до стін кріплять профілі. Попередньо виміряють, щоб вони були на одному рівні. Для цього можна скористатися лазерним нівеліром.

У стіні роблять отвори перфоратором. Профілі підрізаються за розмірами, згинаються кутові елементи. Шліфуються задирки. Саморізами прикручуються металеві елементи до стіни.

Усередині профілю в пазах прокладається підсвічування. Для цього з стрічки знімається захисний шар і клейкою стороною вона встановлюється в спеціально відведене місце. З'єднуються дроти і блок живлення.

Натягується плівка. Вона попередньо прогрівається за допомогою теплової гармати, як і вся кімната. Потім шпателем обережно гарпун заводиться в профіль і замикається там. При монтажі натяжної стелі приступати потрібно спочатку до заправки кутів, а потім до натягування плівки уздовж стін.

Якщо передбачені, вставляються світлорозсіюючі заглушки. Вони будуть приховувати технічні зазори і зроблять підсвічування більш спокійною і непомітною. Перевіряється робота світлодіодних стрічок.

Сучасні підходи до декору оселі відрізняються своєю креативністю. Парящі полотна дозволяють не тільки створити витончений декор, але і наповнити кімнату світлом. Процес установки даної обробки займає не дуже багато часу, але результат просто вражає.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully