Натяжні стелі Зоряне небо Івано-Франківськ ціна від 220 грн

Натяжні стелі на сьогоднішній день вважаються одним з найшвидших способів оздоблення. Незважаючи на це, деякі споживачі намагаються замовити термінову установку натяжної стелі. Причини необхідності в максимально швидкому монтажі конструкції можуть бути різними. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ. Ціна за квадратний метр найнижча в регіоні.

Наприклад, таке встановлення буде потрібно, якщо натяжні стелі буде монтуватися в офісному приміщенні, де постійно працюють люди, а призупинення роботи на пару днів може спричинити за собою великі матеріальні втрати. Також швидкий монтаж необхідний клієнтам, які ще не встигли обробити стельовий простір, але вже необхідно заселитися в квартиру. Якою б не була причина, замовити терміновий монтаж натяжної стелі ви зможете в компанії «LuxHome».

Вибір компанії для установки натяжної стелі

У багатьох компаній, що працюють на ринку послуг з установки натяжних стель, від моменту виміру стелі до монтажу конструкції йде від одного до кількох тижнів. Замовити строкову установку у них неможливо по ряду причин. Однією з них є відсутність власної мануфактури з виготовлення полотен. Таким фірмам доводиться звертатися в сторонні компанії, які виконають для них розкрій матеріалу, спайку окремих частин плівки і приварювання гарпунних кріплень.

Багато мануфактур в першу чергу приймають в роботу замовлення своїх бригад або офіційних дилерів. Тому виготовлення покриття займає багато часу. Крім того, установнику доведеться дочекатися, коли полотно буде доставлено до нього на фірму або до відділення транспортної компанії.

Також замовити терміново установку натяжної стелі буває неможливо через занадто маленький штат співробітників. В цьому випадку вам доведеться чекати, коли звільниться замірник і фахівець з установки. Розраховувати на те, що майстри з'являться в зручний для вас день, не варто: вам доведеться викроювати у своєму графіку час, як тільки у них з'явиться вільне вікно. Погодьтеся, все це дуже незручно і довго.

Якщо ви хочете насолоджуватися новою ідеально рівною натяжною стелею якомога швидше, рекомендуємо вам звернутися в компанію «LuxHome».

Чому варто замовити установку в «LuxHome»?

Наша компанія вже довго працює на ринку натяжних стель і володіє великою базою задоволених клієнтів. Ми готові запропонувати найшвидшу установку натяжної стелі в Івано-Франківську і області з кількох причин.

У нас ви можете оформити замовлення на виконання полотен і профільної конструкції для багаторівневої натяжної стелі. Комплект, повністю готовий до установки, буде відправлений на об'єкт вже через 2-3 дні. Наявність великої кількості сучасної техніки і злагоджена робота співробітників компанії «LuxHome» дозволяє нам максимально швидко виготовляти полотна. При цьому, швидкість ніяк не відіб'ється на якості натяжної стелі.

Компанія «LuxHome» - великий професійний колектив з багаторічним досвідом. Це дозволяє нам гарантувати високу швидкість роботи і постійна наявність вільних бригад майстрів. Наші фахівці приїдуть для виконання заміру і установки стелі в зручний для вас час. Вам не доведеться чекати кілька днів, поки звільниться установча бригада.

Наша компанія володіє широким асортиментом якісних ПВХ-плівок і тканинних полотен. Також завжди в наявності на складі різні моделі профілів, освітлювальних приладів, декоративних вставок і інших комплектуючих, необхідних для монтажу натяжних конструкцій. Це дозволяє нам заощадити свій і ваш час на доставку необхідних матеріалів.

Замовляючи установку натяжної стелі в «LuxHome», ви гарантовано отримаєте саме швидке і якісне обслуговування. Замовивши замір приміщення сьогодні, ви отримаєте повністю готовий ідеальний і красивий натяжний потолок вже завтра. Якщо ви вибрали натяжні стелі складної форми, на її монтаж потрібно від 1 до 2 робочих змін.

На всі встановлені нами стелі ми пропонуємо гарантію. Адже ми на 100% впевнені в якості виготовлених нами матеріалів і дотриманні всіх правил монтажу конструкції. Витративши на обробку стелі всього лише кілька днів, ви будете насолоджуватися її бездоганністю десятиліттями!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully