Двоярусні натяжні стелі на кухні Івано-Франківськ

Не варто думати, що двохрівневі натяжні стелі на кухні - це зайве рішення, до якого вдаюся тільки для естетики. Насправді подібна конструкція дуже практична. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Найчастіше натяжні стелі виконують на кухні в контрастних тонах. А останнім часом з'явилася нова модна тенденція - замість звичних однотонних виробів встановлювати плівки з нанесеними зображеннями. Раніше цей прийом можна було зустріти тільки в спальні, дитячих або ванні.

Натягнутий матеріал протистоїть вогкості і його легко мити, а різні рівні допомагають візуально збільшити висоту, змінити пропорції простору і розбити його на функціональні зони.

Варіанти облаштування

До будь-якого кухонного інтер'єру можна підшукати відповідне полотнище. Благо, виробники надають безліч фактур і забарвлень. В сучасних українських квартирах подібне оформлення вже в порядку речей.

Коли ж такі малюнки доповнюються ще одним рівнем, то вся споруда виглядає, як картина в рамі. Якщо хочеться додати приміщенню спокою і гармонії, зупиняються на зображеннях хмар, блакитного небосхилу або зірок.

Дворівневе спорудження цікаве тим, що дозволяє створювати за допомогою гнучкого каркаса другий рівень абсолютно будь-якої форми, навіть найскладнішої і неабиякої. Нерідко нижча щабель конструкції повторює контури барних стійок або обіднього столу.

Щоб візуально підняти перекриття, акцент роблять на периметрі або центральній частині приміщення. Якщо простір компактний, краще зупинитися на чомусь одному. А в просторій кухні ніщо не заважає поєднувати обидва цих прийоми.

Геометрію каркаса визначає загальна стилістика. Якщо це конструктивізм або техно, доречно жорсткі правильні форми, хай-тек або модерн - потрібна симетрія і плавність вигинів.

Двоярусні стелі натяжні на кухні виручають, коли необхідно перетворити пропорції. При цьому фігура другого ярусу зазвичай розташовується так, щоб візуально розширювати проміжок між стінами, що близько стоять.

Маленькі фігури, які супроводжують основні, теж допомагають досягти бажаного ефекту. Виглядає це, наприклад, так: над столовою зоною симетрична ніша, і кілька невеликих ніш над іншими ділянками. Цей метод дозволяє зонувати простір.

Кольори

Коли обрана ПВХ-плівка, з'являється цілий ряд можливостей оформлення. У стандартному каталозі продукції завжди присутні не менше ста відтінків. Крім того, вініловий матеріал здатний імітувати різні текстури, а також відтворювати картинки і візерунки.

Перевага двоярусних натяжних стель на кухні перед гіпсокартонними аналогами в тому, що вдається поєднувати всілякі орнаменти, зображення аж до репродукцій світових шедеврів живопису.

Багатство фарб настільки широко, що для кожного випадку знайдеться ідеальний варіант.

Класика - світлі тони. Білий або бежевий, як і раніше, залишаються затребуваними видами оздоблення. Вони впишуться в будь-який інтер'єр.

Темні фарби. Не залишаються без уваги синій, фіолетовий, графітовий або коричневий. Вони надають багатозначність і глибину кімнаті.

Яскраві кольори. Дизайнери стверджують, що в кухонному інтер'єрі цілком доречні нестандартні яскраві кольори. За допомогою червоних або зелених елементів навіть самий нудний образ наповниться настроєм життєрадісності.

У комбінованому дворівневому варіанті використання кричущих кольорів допускається, але краще не зловживати ними. Інакше через деякий час кричуща гамма не тільки перестане радувати погляд, але і почне дратувати.

Поради

Двоярусні стелі натяжні підходять для кухні та в консервативному і в сучасному стилі. Можна поєднувати як різноманітні кольори, так і фактури полотен на обох рівнях. Варто лише не забувати, що такі споруди віднімають деяку частку висоти. Тому, перш ніж монтувати їх в низьких приміщеннях, варто добре подумати.

З цієї причини в міських квартирах такі стелі зустрічаються не дуже часто. На відміну від великих приватних будинків, де висота дозволяє монтувати такі конструкції.

Об'єднання кухні з вітальнею - модне рішення. І квартир-студій стає все більше. Саме тут дуже до речі зонування за допомогою стельових перепадів, коли кухонне стельове покриття має відмінну висоту від тієї, що над вітальні.

Зонування зазвичай не обходиться без установки освітлювальних приладів. Вони монтуються в різні частини каркаса, підкреслюючи своїм світінням розділені ділянки. До того ж, точкові світлодіодні освітлювальні прилади допомагають економити електроенергію.

Але і розбивка на функціональні частини за допомогою кольорів також актуальна сьогодні. Кожному ярусу підбирається своє забарвлення, найвдаліше гармоніює зі стінами і меблями.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully