Двох'ярусна натяжна стеля з підсвічуванням. Натяжні стелі в Калуші монтаж.

В наші дні більш складні елементи декору користуються великою популярністю. Вони не тільки візуально збільшують кімнату, але і дають можливість створити красиві і незвичайні оформлення. Поєднання великої різноманітності моделей разом з простотою в створенні дозволяє втілювати самі незвичайні задумки. Двох'ярусні натяжні стелі з ЛЕД підсвічуванням буде радувати Вас протягом багатьох років. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш.

Технологія створення дворівневої конструкції

Для цього процесу потрібно використання декількох різних за кольором або фактурою полотен, металеві профілі, закладні під освітлювальні прилади і матеріали для створення переходу рівнів (дерев'яні балки, гіпсокартонні або пластикові листи, спеціальні багети).

Спочатку створюється ескіз після виміру кімнати. Викроюють полотна. До них припаюється гарпун, якщо потрібно. Вже на об'єкті відбувається розмітка. По ній кріплять стінові профілі і конструкції для переходу рівнів. Далі монтуються закладні під люстру або точкові світильники.

Покриття розвішуються і прогріваються тепловою гарматою (плівка ПВХ). Тканини в цьому вже не потребує. Потім закріплюється шпателем другий рівень, який ближче до підлоги. Після нього встановлюють перший. Кріплять світильники і маскувальні вставки.

Варіанти підсвічування двоярусної натяжної стелі.

Світлодіодні стрічки. Часто кілька покриттів підсвічуються зсередини або по краю тонкими і малопомітними стрічками. Саме вони присутні при створенні ефекту ширяння. Смужки зустрічаються різних тонів і яскравості. Вони прекрасно приймають потрібну форму, не псуються від вологи, економно витрачають електроенергію.

Її можна закріпити за напівпрозорим покриттям в або ж змонтувати в спеціальні пази профілю по краю рівня.

Люстра. Часто це основний елемент оформлення. Вона може відбиватися від глянсової поверхні першого або другого рівня, допомагає не тільки висвітлювати, а й центрировать приміщення, надаючи певний стиль.

Споти. Вони робляться як на першому, так і на другому рівнях стелі. З їх допомогою створюються різні візерунки, надаються насиченості певній зоні або частини простору. Візуально вони можуть підходити і під старовину, і ставати частиною сучасних рішень.

Дизайн полотен

Подібні підходи будуть знаходити своє застосування в різних стилях. У старовинних рішеннях на них можна створити тематичний фотодрук з візерунками, доповнюючи його стильною люстрою.

До класики, наприклад, стилі бароко або ампір підійдуть однотонні покриття стриманих тонів або ж з фотодруком на першому рівні у вигляді старовинних фресок. Навколо воно може обрамлятися точковими світильниками.

Сучасні ж декори відкривають більше простору для фантазії. У стриманих стилях зразок мінімалізму краще застосувати комбінування спотів і декількох неяскравих тонів. А ось в авангарді, поп-арті, футуризмі і т.д. доречні будуть і більш насичені конструкції оригінальних криволінійних форм, з фотодруком і підсвічуванням. Світлодіодні стрічки створять ефект польоту. Їх вдасться вмонтовувати як разом з люстрою на дворівневі полотна, так і зі спотами.

Не дарма покриття в кілька рівнів настільки популярні. Вони мають переваги звичайних натяжних стель і при цьому вносять значну різноманітність в декор приміщення. Підсвічування їх може здійснюватися різними способами. Не стануть вони винятком ні в одному дизайнерському рішенні.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully