Дворівневі натяжні стелі з підсвічуванням Калуш

Дворівневі натяжні стелі створюють яскраві зорові ефекти, особливо, якщо використовується додаткове підсвічування. Вони прекрасно справляються із завданням візуального збільшення простору або його звуження. За допомогою світла і кольорів кімната може абсолютно змінитися. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Прості рішення з натяжними полотнами вже мало кого можуть здивувати. Якщо дозволяє розмір кімнати і стиль, то багато хто віддає перевагу дворівневим натяжним стелям з підсвічуванням і різними зображеннями. Вони виглядають набагато більш насичено і незвично, відкривають широкі можливості для фантазії та дизайнерських інновацій.

Види конструкцій

Оформлення в кілька рівнів створюються за допомогою двох полотен (вони можуть відрізнятися по фактурі і навіть кольором) і спеціального каркаса, що складається з металу, дерева або пластику. Тут же розташовуються і різні освітлювальні прилади, які не тільки роблять кімнату більш яскравою, але і доповнюють особливості конструкції, притягують до неї увагу.

Щодо зовнішнього вигляду і форми дворівневі натяжні стелі бувають криволінійні і рівні. Перші мають незвичайне поєднання форм, можуть виглядати як хвиля, велика спіраль, хмара, квітка і т.д. Рівні зроблені у вигляді геометричних фігур (кола в центрі, прямокутника, овалу, квадрата, ромба і т.д.).

Щодо полотен, вони можуть бути однотонними і з фотодруком. У першому випадку обидва покриття мають однаковий чи різний тона. Вони можуть контрастувати між собою (чорний і білий, коричневий і червоний, зелений і жовтий) або ж бути в одній колірній гамі (коричневий і бежевий, рожевий і бузковий, синій і блакитний).

Фотодрук ж створюється найчастіше тільки на одному рівні, при цьому полотно другого рівня в своєму колірному рішенні її доповнює. Вона буває дуже різноманітною. Це і спокійні ніжні візерунки, і яскраві картинки на однотонній поверхні, і великі насичені пейзажі міста або природи, подібність фресок і т.д.

Основні переваги

Вони допомагають розділити простір на кілька різних за призначенням зон. Це допомагає в разі з поєднаною кухнею і вітальнею або вітальнею і робочим кабінетом.

Плівкові покриття не пропускають воду, при цьому можуть легко очищатися за допомогою вологої губки. Вони не притягають до себе пил, не провисають з роками, мають тривалий термін служби. ПВХ натягується на каркаси і чітко описує їх форму, створюючи стильний декор.

Тканинні полотна пропускають повітря, що створює ефект провітрювання. Вони не тріскаються від морозу і не починають плавитися від перегріву.

Спосіб монтажу

Попередньо обов'язково кімнату готують до даного процесу. Якщо в ній вже зроблений ремонт, то виноситься частина меблів. Якщо ж приміщення нове, то в ньому слід спочатку обштукатурити стіни, потім до стелі підвести всю потрібну проводку, закрити можливі порожнечі на кутах і прогрунтувати поверхню базової стелі.

Далі, щодо заздалегідь створеного ескізу, на базовій поверхні робиться розмітка. Тільки після цього можна приступати до кріплення каркасів та профілів. На стінах визначається місце монтажу багетів. Просверливаются отвори. У них металевий або пластиковий профіль закручується шурупами. Важливо, щоб він тримався міцно.

Робиться каркас. Він може створюватися за допомогою різних матеріалів. Вимальовується місце переходу рівня. По ньому кріпляться дерев'яні бруски однакового розміру. До них прикручується пластикова панель або гіпсокартонні листи. За ним уже монтуються профілі для першого і другого рівнів. Або ж відразу до базової стелі кріплять металеві елементи з профілю з пазами для світлодіодної стрічки.

На регульованих стійках прикріплюються заставні елементи для точкових світильників і люстри.

Натягується полотно. Якщо це плівка, то попередньо знадобиться прогріти кімнату тепловою гарматою. Матеріал підвішується і також прогрівається. Стає більш еластичним. Потім його кріплять по краях приміщення або певного рівня. Далі в профіль по центру і по сторонам. Спочатку натягують рівень, який ближче до підлоги, а потім інші.

Кріпляться світильники, світлодіодні стрічки. Встановлюються маскувальні заглушки.

Не дарма дворівневі натяжні стелі з підсвічуванням настільки поширені в наші дні. Вони не тільки мають масу переваг, але і досить різноманітні.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully