Дворівнева натяжна стеля Івано-Франківськ - інструкція установки

Чому замовляють дворівневі і багатоярусні натяжні стелі? Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна найнижча в регіоні.

Відповідей багато. Назвемо лише найпоширеніші:

для зонування приміщення. У цю категорію входять квартири-студії, в яких сходинки і колір стелі, відокремлюють вітальню від кухні і передпокої або підкреслюють спальне місце і зону відпочинку. Поділ на зони використовують у великих офісах. Це потрібно, щоб яскравою фарбою підкреслити зону ресепшена і / або стіл керівника, а також вказати місце відпочинку / очікування для клієнтів. Таке рішення підходить і для дитячих з різновіковими і / або різностатевими дітьми, щоб виділити їм особистий простір;

для збереження максимально можливої ​​висоти приміщення при приховуванні великих неестетичних елементів: труб, балок, вентиляційних шахт. Це особливо доречно в переобладнаних під офіси і житло технічних приміщеннях, наприклад горищ, ліфтових і підвалів;

для оригінальності дизайну. Або, іншими словами, просто хочеться краси.

Деякі домо господарі, впевнені в своїх силах, вирішують заощадити і виконати монтаж самостійно. Тому задають консультантам природне запитання: як зробити дворівневий натяжна стеля?

Найпростіший варіант, якщо ви вмієте встановлювати гіпсокартонні потолки, - зробити комбіновану дворівневу конструкцію: самостійно змонтувати рівень з листами ГКЛ, а монтаж другого ярусу довірити професіоналам.

Це буде і значно дешевше і надійніше. І навіть якщо всю роботу ви вирішите зробити своїми силами, це найлегший і реальний варіант для новачка. Тому далі і розглянемо послідовність монтажу комбінованого двоступеневого стелі.

Інструкція із встановлення

Планування і вимірювання

Вимірявши в точності стелю і стіни і визначившись з бажаними обрисами ступенів, накресліть схему стелі на папері в пропорційно зменшених розмірах.

А потім перенесіть креслення на стелю. При визначенні монтажного рівня орієнтуйтеся не тільки на висоту профілю (зазвичай 3 см + 1 см на зручність прикручування каркаса), але і на висоту вбудованих світильників, якщо вони плануються (в середньому 5 - 7 см).

Створення I ярусу

Дворівнева натяжна стеля

Спочатку монтується каркас для гіпсокартонного рівня з алюмінієвих профілів. На стінах по лінії монтажу дюбелями прикручуються U-образні багети. Такі ж кріпляться на стелю по розміченій лінії (прямої, радіусної або хвилястою).

Щоб можна було згорнути профіль в потрібну форму, його надрізають ножицями по металу через три - чотири сантиметри. Скрутивши багет в бажану фігуру, її фіксують металевим бандажем - стрічкою, відрізаною від багета.

Профілі на стелі і стіни повинні бути на одному рівні, між собою їх з'єднують через кожні 30 см відрізками профілю.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Далі з U-образних багетів збирається короб за допомогою шуруповерта та саморізів по металу так, щоб вийшла прямокутна конструкція у вигляді труби, яку потім прикручують до змонтованим раніше відрізках профілю.

Короб кріпиться до настінної частини широким багетом. Під час роботи весь час потрібно перевіряти рівнем рівність кутів, вертикальних і горизонтальних поверхонь.

освітлення

Далі слід прокладка електропроводки для точкових світильників і / або світлодіодного підсвічування, центральної люстри (якщо вона планується). Потім каркас обшивається листами ГКЛ за допомогою саморізів. Потім всі кути посилюються перфорованими куточками, які сідають на стартову шпаклівку.

Весь короб зашпаровуються. Після висихання його зачищають, шліфують і покривають фінішною шпаклівкою, з подальшим шліфуванням. Розмічаються позиції точкових світильників. Висвердлюють отвори в гіпсокартону. Потім короб гарантують і фарбують.

Натяжні стелі монтаж II рівня

До каркасу гіпсокартонного короба кріпиться гарпунний профіль.

На виробництві полотно викроюють і огарпунівают, потім упаковують і доставляють на місце монтажу. Плівці потрібно дати пару годин на акліматизацію. Потім прогріти приміщення тепловою гарматою до 40 ° С, а плівку, перш ніж почати розгортати, до 60 ° С.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Полотно стане м'яким, еластичним, і буде добре тягнутися. Прогрівати його потрібно протягом усього монтажу. Спочатку за допомогою спеціальних «прищіпок» кріпляться кути, потім полотно запасовувати в пази профілю так, щоб гарпун клацнули.

Перший кут і напрямок монтажу вказані на звороті плівки. Працювати потрібно по діагоналі: спочатку кути, потім сторони від центру до кутів. Невеликі зморшки не повинні вас бентежити. Коли плівка охолоне, вирівняється. В кінці на стику рівнів вставляється маскувальна стрічка.

Установка люстри і світильників

Завершує монтаж конструкцій дворівневих натяжних стель кріплення і підключення приладів освітлення. Люстра може бути підвішена на заздалегідь підготовлений гак або платформу, прикручену до базового перекриття.

На плівку навпроти кріплення приклеюють армирующее пластикове кільце. Вирізають по внутрішньому діаметру отвір. Потім через нього фіксують світильник і підключають до електрики.

На закінчення - кілька слів про естетику

Форма і колірне рішення багаторівневої конструкції повинні обумовлюватися концепцією інтер'єрного дизайну. Якщо весь інтер'єр вирішений в пастельних тонах, то на стелі цілком достатньо оригінальної форми, наприклад спіралі або химерного квітки, яскрава плівка буде недоречна. В принципі, акцент на стелі варто робити лише в високих і просторих приміщеннях.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully