Глянцеві натяжні стелі Івано-Франківськ

Глянцеві натяжні стелі для спалень і інших приміщень в екостилі представлені полотном, яке розкроюється по ширині і довжині кімнати. Такі полотна робляться з натуральної та штучної тканини.

У світі емоційної перевантаженості, з періодами переживань і навіть депресій, кращим лікуванням і відновленням організму стане оформлення квартири в екостилі. Причому, в даному дизайні можна виконати хоча б одне з приміщень. Чудовим доповненням стане такий сучасний елемент, як натяжна стеля в екостилі.

У будь-якому дизайнерському стилі використовується полотно з ПВХ-плівки або тканини. Однак в даному випадку рекомендується використовувати другий варіант, оскільки тканина більш екологічна, ніж плівка. І на неї теж можна наносити фотодрук, як на звичайне полотно.

Як виник екологічний стиль?

Коли з'явився цей напрямок дизайну і хто його автор, сьогодні вже важко сказати. Відомо, що активно почали говорити про екологічний стиль в кінці ХХ століття. Хоч його і називають сучасним, але для нього характерні риси класичних стилів і унікальні елементи.

В основу дизайну входить використання природного матеріалу:

  • каменю;
  • дерева;
  • тканин;
  • живих рослин.

Натяжна стеля в даному випадку робиться з натуральної або штучної тканини.

Особливості тканинної стелі

Технологія виробництва досить складна, цим і пояснюється порівняно висока вартість (в 1,5-2 рази вище, ніж ПВХ). Матеріал для стелі виготовляють з поліефірної тканини, просоченої з двох сторін полімерами.

Оскільки в інтернеті зустрічаються різні думки на рахунок якості даного матеріалу, зупинимося на основних перевагах.

Стійкість до температурної амплітуди. Тканинне полотно витримує температуру в діапазоні від -30 до +70 С. Таким чином, конструкцію можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях. Так створити в стелю в екостилі можна на лоджії, балконі, веранді або новозведених будинках, де ще не встигли підключити опалювальні комунікації.

Безшовність. Полотно випускається з різною шириною. При цьому максимум досягає до 5,1 м. Якщо ширина приміщення перевищує граничні розміри, то монтаж натяжного полотна можливий при використанні спеціальних розділових профілів.

Міцність. Стелю з тканини в екостилі важко пошкодити гострими предметами. Їй не страшні подряпини або випадкові удари. Також тканинні стелі не провисають і не схильні до деформацій.

Монтаж. Для установки не потрібно проводити точних вимірів поверхні. Тканина купується з запасом, а після закріплення відрізається зайве. Тут не потрібно використання теплової гармати. Вся складність монтажу полягає в закріпленні багета і натягу покриття.

Безпека. Використовується просочення, що перешкоджає загорянню полотен. Тканинні стелі екологічні і безпечні, не містять шкідливих речовин і підходять для монтажу навіть у дитячих кімнатах

Про ізоляційні характеристики. Конструкцію можна доповнити тепловими та звукоізоляційними матеріалами. Якщо потрібно створити особливу акустику, то за допомогою підроблених матеріалів створюється ефект відлуння.

Фотодрук дозволяє створювати на тканині будь-який малюнок і навіть імітувати деякі компоненти. Так принт дозволяє створювати зображення дерев'яної стелі з масиву, передавати морську тематику, а підсвічування і освітлення прекрасно створюють ефект нічного сяйва зірок і інших небесних тіл, яких так не вистачає людині, яка живе у великому місті.

Залежно від побажань замовника і основної спрямованості екологічного стилю, на кухню підійдуть зображення натюрмортів, кавових зерен, солодощів і шоколаду, тобто всього, що могло б викликати апетит людей.

Для спальні, вітальні і залу, крім вищеописаних варіантів, підбираються зображення метеликів, квітів і навіть ієрогліфів, якщо дотримується східна спрямованість дизайну.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully