Монтаж натяжних стель Надвірна

Одну з ключових ролей в оформленні сучасної квартири відіграють глянцеві натяжні стелі. Східний стиль оздоблення, будучи одним з найбільш затребуваних, не можна уявити без співзвучного йому стельового простору. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Надвірна.

Буквально всі елементи в інтер'єрі не залишаються осторонь при декоруванні. Відтворити повністю настільки шикарне оздоблення не завжди можливо. Не кожному по кишені килими ручної роботи або дорогий текстиль, вельми характерні для подібних жител. Але, зате цілком реально оформити натяжні стелі в східному стилі. Розглянемо, як це зробити.

Як вписати натяжні стелі

У східному стилі переважають плавні округлі форми, розкіш в поєднанні з мінімалізмом, багатство фарб і візерунків. А вдало підібране полотно дозволяє доповнити всю цю феєрію особливим освітленням і неповторними рішеннями.

Особливості східного стилю в інтер'єрі

Стилістика передбачає помпезні мотиви, колись характерні для палаців шахів і султанів Персії або Туреччини. Тому склався перелік усталених характерних рис:

 • гладкі стіни;
 • підлога з каменю;
 • арки з різними різьбленими візерунками;
 • ніші;
 • масивні меблі;
 • розпис над головою.

Красиво оформлена стельова поверхня в поєднанні з такими ж стінами - традиційна відмінність стилістики сходу. Нерідко покриття роблять дворівневими, де верхній рівень прикрашають вигадливою різьбою або орнаментами. Але цей варіант доречний тільки в високих приміщеннях.

Щоб створити необхідний настрій в стандартному приміщенні, вдаються до стельових карнизів і все до того ж розпису. При цьому відтінки можуть бути абсолютно різними. Зовсім не обов'язково використовувати насичені яскраві тони. Наприклад, для спальні чудово підійдуть ніжні пісочні, помаранчеві або теракотові кольори.

Але як би там не було, натяжні покриття в східному стилі, збагачені візерунками і декількома фарбами в комплексі зі світлими стінами, здатні ідеально збалансувати екзотичне оздоблення. У той же час треба розуміти, що в поєднанні з рясно прикрашеними або темними стінами краще буде виглядати просте глянсове або матове біле полотно.

Таким чином, в залежності від поставленого завдання покриття може виявитися або розкішним, або нарочито простим. І в тому, і в іншому випадку воно служить спільної мети - створення цілісної картини без нав'язливих плям.

Варіанти оформлення

Що таке орнамент? По суті, це трактування навколишньої природи. Тому в числі малюнків, властивих нашому інтер'єру, переважають зображення птахів, вигини хмар і хвиль, зображення квіткових бутонів, що розпустилися. Ці картини разом і окремо створюють в будинку відчуття радості і щастя. Саме такі візерунки найкраще нанести на стельові полотна. Східний стиль, в якому вони знайдуть своє місце, стане своєрідним, неповторним і, в той же час, традиційним.

Але розписні полотна - не єдиний варіант. Іноді краще скористатися глянсовою плівкою легкого блакитного відтінку, щоб відтінити темно-сині стіни. А помаранчеві або червоні вертикальні поверхні вдало доповнить натягнута мембрана в кремових тонах.

Ще одне відмінна риса інтер'єрів на Сході - драпірування будинку тканиною. Але це не обов'язково повинні бути шовкові, шифонові балдахіни або балдахіни з органзи. За допомогою натяжних полотен також можна декорувати поверхню над головою. Для цього існує технологія фотодруку і можливість фарбування тканинних виробів.

В стилістику сходу як ніколи вписуються різьблені полотна. На податливому матеріалі чудово виглядають справжні, а не намальовані, орнаменти, візерунки, що повторюються геометричні лінії або квіткові вигини.

Дивовижний ефект виробляють 3D-полотна. З їх допомогою вдається відтворити склепіння і куполи, характерні для мусульманських будівель. Без такого сучасного винаходу в стандартній прямокутній кімнаті було б неможливо зробити настільки правдоподібну імітацію архітектури Сходу.

Основні кольори, що визначають стилістичне спрямування, це:

 • золотий;
 • срібний;
 • смарагдовий;
 • синій;
 • фіолетовий.

Ці фарби сприяють розслабленню і відпочинку. Тому, якщо ви хочете швидко набратися сил, то для спальної кімнати синьо-блакитне оформлення ідеально. Щоб надати ще більшої м'якості і затишку приміщенню, застосовують плавні і округлі лінії.

У вітальні або в кафе - навпаки, доречніше скористатися теплою гамою. Тут непогано виглядають презентабельні золоті, коралові, рожеві елементи.

Існує дизайнерське правило, згідно з яким в східному стилі стельові полотна та інші деталі оздоблення повинні перегукуватися. Тобто, ті чи інші візерунки повинні іноді повторюватися на різних поверхнях. Таким шляхом досягається спільність оформлення.

Коли будете перетворювати свій будинок в східне житло, не забудьте про стельове оздоблення. А ми завжди готові вам допомогти у виборі оформлення.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully