Глянцеві натяжні стелі Коломия, натяжна стеля на кухні

Класична однотонна глянсова натяжна стеля на кухні в стилі прованс. Вибирається однорівнева або дворівнева конструкція з кованою люстрою, розташованої строго по центру стелі. Прованс - стиль схожий з кантрі, але більш витончений. Народився напрямок в сонячної провінції Провансаль, звідки і пішла назва. Такі якості як розміреність, сільська старина оціниться міськими людьми, яким не вистачає комфорту в житті. Чим відрізняється стиль прованс від інших напрямків дизайну? Як підібрати стелю на кухню в стилі прованс? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді.

Як відрізнити прованс від інших стилів?

Прованс визначається рядом характеристик.

  • Стіни, стеля, підлога, меблі мають злегка поношені і ненасичені тони. Такий феномен пояснюється вигоранням квітів в умовах клімату французької провінції.
  • Приміщення добре висвітлюється днем сонячним світлом, а вночі - штучним. Якщо вікна на кухню невеликі за розміром, то кількість освітлювальних приладів збільшують.
  • Все меблювання підбирається в натуральних світлих тонах. Воно може бути пофарбоване, потерте і вищерблене. Фурнітура робиться під старовину.
  • Освітлювальні прилади створюються шляхом ручного кування. Стільці також іноді роблять кованими.
  • Живі або висушені квіти розташовуються у всіх місцях: горщиках з обпаленої глини, вазах, полицях.
  • Посуд знаходиться на видному місці. Дизайнери закріплюють відкриті полиці, наповнюючи їх фігурками з керамічного матеріалу, серветками, тарою з різними прянощами.

Особливості оформлення стелі

У класиці сільських приміщень непогано виглядає неприкритий простір горища. По суті тут немає стелі. Є тільки дах, горище і простір з балочними деревними несучими елементами будови. Таку конструкцію, як правило, не маскують, а залишають все як є. Оскільки в квартирних умовах оформити стелю неможливо, то її імітують. В цьому відношенні прекрасно підійде натяжна стеля з фотодруком на кухні в стилі прованс. Сучасні технології дозволяють створювати реалістичні зображення, які важко відрізнити від реальних конструкцій.

Поряд з натяжною стелею можуть використовуватися фальшбалкі, які відіграють роль виключно декоративного елемента інтер'єру кухні.

Які є ідеї використання натяжної стелі на кухні в стилі прованс?

Сучасні технології дозволили трохи відійти від класичних тенденцій подачі даного стилю. Після того, як дизайнери попрацювали з ідеями використання натяжної стелі у французькому кантрі, то народилися десятки ідей для реалізації.

Кілька прикладів використання

Глянець використовується при порівняно низьких стелях. Причому практично дзеркальне відображення дає додаткове штучне світло, що й потрібно в стилі прованс. Іноді по периметру навколо головної люстри встановлюються сучасні енергозберігаючі вбудовані світильники.

Дворівнева натяжна стеля. Нижній рівень представлений класичним білим полотном з ПВХ-плівки або тканини, а верхній рівень подається в одному тоні з нижнім, створюється фотодрук у вигляді неба або натюрморту. Головна люстра розташовується також по центру.

Вибір кольорів

Колірна гамма, яка використовується в прованському стилі, різноманітна. В основі лежить використання бежевих, зелених, блакитних, бірюзових відтінків, оливкових тонів, синіх кольорів. Однак вони подаються не в насиченому, а блідому і м'якому вигляді, що дозволяє передати атмосферу середземноморської кухні, вицвілій на сонці.

Які комбінації вибирають?

М'які сині і пісочні комбінації. Це в основному морська тематика. Символізує тепле море і пляж. Така комбінація радує рибалок і любителів сонячних пляжів. Підлогу і стелю тут створюють в м'якому коричневому кольорі. Меблі підбираються в холодних синіх тонах.

Білий і фісташковий. Стелю в поєднанні з оздобленням стін створюють білим тоном, меблювання підбирають в темно-зеленому кольорі.

Білий і бежевий тони. Якщо кухня подається в сучасному стилі прованс, то ці тони поперемінно змішують для створення в одному тлі стелі, в іншому - підлоги і стін. Вибір кольорів використовується в залежності від форми кухні, її висоти, площі. Тут добре поєднується з білою або бежевою натяжною стелею мідна люстра.

Оливковий і бежевий. Це природне поєднання вигорілої трави і свіжості оливкових садів. Стеля і стіни подаються в оливковій тоні, меблі і посуд доповнюють бежевим забарвленням.

Частим явищем виступає чисто білий колір, де коричневим може бути тільки підлога. Трохи насичують кухню в даному стилі різнокольоровими предметами декору.

Стиль дозволяє створити десятки комбінацій, з використанням сучасних і традиційних технологій.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully