Монтаж натяжної стелі Івано-Франківськ

Стелі діляться на багато типів конструкцій, бувають з різних матеріалів, з малюнками і без, але дворівневі натяжні стелі з ПВХ-полотна являють собою цілий окремий напрямок. При чому, вони не встановлюються в якусь окрему кімнату через свої характеристики, такі стелі досить універсальні і можуть бути використані як у вітальні, так і у ванній.

Отже, така конструкція може здатися занадто складною і забирати багато місця в кімнаті, через що приміщення буде здаватися маленьким, але це не так! Якщо грамотно підібрати кольори і дизайн, то кімнату можна навпаки збільшити і підкреслити її переваги, меблі або розділити кімнату на окремі зони за допомогою дворівневої стелі.

Відмінні переваги конструкції такої стелі:

  • Згладжування абсолютно всіх нерівностей основної стелі.
  • Термін служби такої конструкції досить великий, якщо знати, як правильно зробити дворівневу стелю, то заміна стелі буде потрібна через 5 і більше років.
  • Легка у догляді, вимагає всього лише чистку від пилу.
  • Абсолютно всі варіанти таких стель виглядають привабливо і в той же час акуратно.
  • ПВХ-плівка являє собою абсолютно екологічний матеріал, навіть при нагріванні (плавленні) вона не виділяє шкідливих речовин.
  • Дворівнева стеля, завдяки своїм якостям дозволяє втілити в життя всі найоригінальніші ідеї.
  • Під такою стелею можна з легкістю приховати всю електропроводку, що проходить по стелі.

Тепер варто сказати пару слів про установку таких стель у ванну кімнату. Якщо ви зважилися на такий варіант, то будьте впевнені, що плівка не збирає конденсат, а значить не запліснявіє, також, в разі затоплення сусідами зверху, вона не пропускає воду. Полотно витримує до 100 л води на квадратний метр. Підвісні стелі мають великий ряд плюсів і легкість в установці, однак варто зауважити, що дворівневі стелі відрізняються своїм монтажем, адже вони встановлюються трохи складніше, проте воно того варто. Далі необхідно виділити слово освітлення конструкцій, що представляють собою поєднання гіпсокартону з плівкою ПВХ і короткої інструкції про те, як зробити такий дворівневу стелю?

Освітлення дворівневої стелі з ПВХ-плівкою.

Тут можна дуже довго роздумувати, розглядати просто нескінченне число варіантів - це можуть бути як новомодні дизайнерські рішення, так і якісь свої оригінальні ідеї. Що ви виберете, залежить тільки від вас! Створити хороше освітлення - отримати особливу атмосферу за допомогою освітлення. Існує безліч способів отримати м'яке і рівне освітлення, тим самим візуально збільшити глибину стелі, створивши так званий ефект «ширяння», але зазвичай це досягається за рахунок грамотного використання світлодіодних стрічок і ламп. Поєднуючи два цих елементи освітлення, ви можете добитися унікальності підсвічування, а також використовувати люстри і торшери. Вибравши колір стелі, її намагаються висвітлити так, щоб вона здавалася трохи блідіше стін і меблів, за рахунок цього кімната отримує насичені фарби. Однак, якщо ви хочете візуально зменшити свою кімнату, то можна оформити все в більш темних тонах.

Варто спробувати варіант поєднання гіпсокартону і ПВХ-плівки, наприклад, зовнішня стеля буде виконана з гіпсокартону, а в центрі зробити якусь фігуру або візерунок за допомогою ПВХ-плівки, що додасть оригінальність в дизайн кімнати.

Монтаж дворівневої стелі.

Як же зробити дворівневу стелю, якщо у вас немає певного досвіду, то варто звернутися до професіоналів, які зроблять все за вас. Установка дворівневої стелі трохи відрізняється від установки звичайної, але як ви самі переконалися, воно того варто. І так, коли всі необхідні елементи доставлені на місце призначення, насамперед необхідно зібрати каркас, якщо його привезли в розібраному стані, після цього робиться розмітка стельового покриття, а лазерний нівелір визначає рівень нижнього і верхнього полотна.

Стандартна висота каркаса - 9.5см, але якщо його необхідно опустити нижче, то він кріпиться на алюмінієві куточки, а після установки потрібно відзначити, де буде розташовано освітлення. Місця монтажу освітлювальних приладів обладнуються спеціальними платформами, які кріпляться на підвіси за допомогою саморізів. Після всього цього кріпиться багет і світлодіодна стрічка (якщо вона передбачена в вашому дизайнерському проекті) в призначені для них місця. Наступним і останнім етапом буде установка безпосередньо стелі і приладів освітлення.

Можна спробувати все зробити самому, але якщо у вас немає певного досвіду і знань, то ми не рекомендуємо робити цього, адже можна не тільки зіпсувати матеріали, а й отримати зовсім не той результат, який ви очікували. А також можна пошкодити полотно, яке коштує досить пристойні гроші. Якщо вам потрібна дворівнева стеля, то звертайтеся тільки до професіоналів, які втілять всі ваші фантазії в реальність.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully