Глянцеві натяжні стелі Івано-Франківськ

Глянцеві натяжні стелі Івано-Франківськ

Матеріали, з яких виготовляють глянцеві натяжні стелі Івано-Франківськ, мають бездоганно гладку і рівну текстуру. Вони практичні, легко миються, тому рекомендуються для оздоблення кухонь і ванних кімнат. Це мрія будь-якої господині, адже вони практично не припадають пилом і не коптяться, і не втрачають з роками свого доглянутого вигляду.

Ще одним плюсом даного покриття є його водонепроникність і щільна текстура. Така конструкцію здатна витримати навантаження в сто літрів води. Тому, якщо у вашій квартирі встановлений глянсовий натяжна стеля, то потопи, які можуть влаштувати сусіди з верхнього поверху, вам не страшні!

Використання глянцевих натяжних стель в кафе, офісах, житлових приміщеннях користується величезною популярністю, особливо останнім часом. Це пов'язано з наявністю у цих виробів маси переваг.

Глянцеві натяжні стелі фото

Особливо актуально використання даного типу стель при оформленні дизайну приміщень з невисокою стелею. Глянцеве покриття полотна візуально збільшує висоту стель, володіючи здатністю, що відображає.

Для житлових приміщень це стельове покриття використовується не так часто. Але, завдяки своїй здатності до відбиття, глянцеві натяжні конструкції є відмінним рішенням для маленьких кімнат з низькими стелями. Характерною особливістю глянцевих натяжних стель є здатність візуально розширювати простір, і робити кімнати більш просторими. Так що, таке покриття відмінно підійде для обробки ванної кімнати, передпокої, вестибюля і т.п.

Глянцева натяжна стеля ціна виробника. Переваги.

  • Величезна колірна гамма, що дозволяє задовольнити будь-який, навіть найвишуканіший смак.
  • Дане покриття завжди виглядає ошатно і стильно.
  • Високий показник відбиття світла (до дев'яноста п'яти відсотків).
  • Глянсове стельове покриття чудово підходить для різних дизайнерських експериментів з освітленням. Саме на такій основі створюються модні нині ефекти зоряного неба, розсіяного світла і т.п.
  • Таке дзеркальне полотно дозволяє дизайнерам створити неповторний оригінальний інтер'єр в будь-якому приміщенні.
  • Дане покриття прекрасно поєднується з іншими матеріалами.
  • Проста установка і швидка установка (близько п'яти - шести годин), що не вимагає високого рівня кваліфікації.
  • Натяжна глянсова стельова конструкції дозволяє замаскувати деякі деталі, що псують інтер'єр (наприклад, електропроводку, водопровідні труби і т.д.)

Безперечно, дзеркальне стельове покриття виглядає стильно, ексклюзивно і сучасно. А висока якість матеріалів робить його практичним і довговічним, Саме з цієї причини глянцеві стельові стелі завоювали світову популярність, а їх затребуваність з кожним роком зростає!