Глянцева натяжна стеля Івано-Франківськ ціна від 220 грн

У сучасному світі дуже багато варіантів штор для натяжної стелі. Щоб зробити оптимально комфортним і одночасно привабливим дизайн, використовуються найбільш якісні та унікальні матеріали - глянцеві натяжні стелі, а також втілюються найоригінальніші ідеї.

Під час створення в будинку або квартирі затишку і комфорту не обов'язково слухатися модних дизайнерів і дотримуватися популярних тенденцій, а досить просто проявити креатив і фантазію, щоб добре оформити приміщення. Але, втім, все залежить від ваших потреб і бажань.

Останнім часом спостерігається високий зріст популярності натяжних стель, адже вони стали дуже затребуваним варіантом обробки, завдяки тому, що у них великий ряд переваг. Їх колір можна підібрати під ваші меблі, стіни, килим, ламінат і так далі, але чи можна вибрати відповідні штори під натяжні стелі? Щоб дізнатися інформацію про те, як зробити, щоб ці два елементи також гармоніювали один з одним, вам досить прочитати нашу статтю.

Розглянемо варіант, коли натяжна стеля має світлий відтінок.

Поєднання штор і натяжної стелі і їх варіантів тому випадку, коли оздоблення стелі в білих тонах, то варіанти штор для натяжної стелі підбирають також в світлих тонах, звичайно бувають і виключення, адже у кожного свій смак. Досить популярними є стелі білих, сірих, блакитних, жовтих відтінків. Іноді штори і натяжні стелі є окремою частиною стилістичного оформлення.

Оригінальним вибором будуть штори-жалюзі в мінімалістичному стилі. В незалежності від стелі, матова вона чи глянсова, можна спробувати ролети. Ще існують натяжні стелі з фотодруком, коли на полотні зображений якийсь малюнок. Це може бути картина, роздрукована на повний стелю, але краще візерунки, в цьому випадку можна підібрати штори з подібними орнаментами і така варіація буде дуже навіть гармоніювати і радувати око.

Розглянемо варіант, коли натяжна стеля має темний відтінок.

Стелі, мають темні відтінки також досить популярні, тим більше, що вони прекрасно поєднуються з класичними меблями, оригінальними аксесуарами. Такі відтінки здатні створити ілюзію зменшення кімнати, тому в маленьких приміщеннях краще використовувати світлі, ніж темні відтінки. Незважаючи на це, якщо ви хочете відтворити, наприклад, стиль бароко, то такі кольори, як темно-зелений, глибокий синій, бордовий будуть невід'ємні.

Насичений коричневий, темно-сірий будуть більш актуальні для готики і так далі. Поп арт, мексиканський, східний стиль, кітч - це обов'язкова присутність жовтого, фіолетового, червоного чи смарагдових відтінків. У класичному стилі актуальні штори золотих відтінків, важкий оксамит і візерунки різного виду. У сучасному варіанті часто придивляються до легких і повітряних штор, ролетів чи обмежуються установкою однієї тюлі. При виборі якогось певного варіанту штор для натяжної стелі, варто зауважити, що вони можуть мати як один колір, так і поєднувати кілька.

Як зробити карниз чи приховану нішу в поєднанні з натяжною стелею.

Якщо ви вибрали варіант штор для натяжної стелі з карнизом, то про це потрібно подбати ще перед установкою полотна, адже карниз необхідно закріпити на стелю ще до установки натяжного полотна. Після того, як пройшла установка кріплень під карниз, проводиться монтаж натяжного полотна. Наступне, що потрібно зробити - це прорізати отвір для карнизів в самому полотні, попередньо приклеївши до полотна термокольца потрібного діаметру. Чи не доведеться використовувати додаткових пристосувань, якщо стеля тканинна, адже вона стійка до розрізів.

Короткі основи підбору:

  • У маленьких кімнатах не рекомендується використовувати темні кольори.
  • Якщо на стелі є візерунки можна підібрати схожі на шторах.
  • Можна спробувати використовувати штори під декор кімнати.
  • Ретельно обміркувати і представити обрані штори з іншим інтер'єром.
  • Можна експериментувати, якщо немає бажання оформити інтер'єр в конкретному стилі.

Вибір штор дуже кропіткий процес, що вимагає дуже багато часу. До уваги потрібно брати дуже багато чинників, а саме таких як: інтер'єр всього приміщення, гамма, розташування штор. Але, добре подумавши, можна облаштувати все не тільки якісно, але і красиво. І ваш інтер'єр буде дарувати захоплення і просто радість від перебування в ньому.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully