Як зняти натяжну стелю?

Натяжне покриття - це якісний і довговічний варіант оздоблення. Але, трапляється так, що є потреба зняти полотно, або ж просто демонтувати його, а потім повернути на місце. Тут виникають питання, як зняти натяжну стелю своїми руками? Знову ж таки, є ситуації, коли здається, що натяжні стелі вимагають демонтажу, а насправді він не потрібен. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Надвірна, ціна найнижча в регіоні.

Особливості конструкції натяжного покриття

Щоб створити натяжне полотно, потрібно послідовно пройти кілька важливих етапів. Для початку підготувати базову бетонну основу, зробити розмітку, якщо є така потреба. Після цього прикріпити багети. Уже на них натягнути полотно. Якщо покриття плівкові, то варто скористатися тепловою газовою гарматою. Вона допоможе зробити матеріал більш м'яким і податливим для процесу монтажу.

Установка також залежить і від особливостей застосовуваних профілів. Наприклад, щоб скористатися гарпунною системою кріплення потрібно заздалегідь приварити гарпун до краю плівкового покриття. У випадку ж із штапіковим і кліпсовим кріпленнями попередня робота не вимагається.

Також тривалість установки залежить від складності створюваного оформлення. Якщо це кілька рівнів, то слід їх робити поступово, спочатку натягуючи перший, а потім наступні. Те ж саме стосується і створення різьблених покриттів або інших варіантів оздоблення.

Як зняти натяжну стелю?

Щоб самостійно прибрати натяжне полотно, для початку варто позбутися від декоративних заглушок. Вони являють собою невеликі пластикові смужки, розміщені на стику між полотном і стіною. Заглушки застосовуються для декорування можливих щілин.

Так ось, щоб їх зняти, знадобиться знайти край. У звичайних рівних конструкціях однорівневого типу це зробити простіше. У криволінійних багаторівневих - доведеться пошукати.

Після цього потрібно взяти плоскогубці, і трохи витягнувши край, акуратно вивільнити його з багета. Слідкуйте, щоб інструмент не пошкодив покриття. Не варто тягнути занадто сильно, полотно і так буде піддаватися Вам.

Після проведення всіх маніпуляцій Ви отримаєте окреме від профілів покриття. Надалі можна його полагодити і повернути на колишнє місце, або ж замінити іншим. Все буде залежати від того, навіщо Ви його знімали. Зазвичай причини бувають досить прозаїчними. Це або дуже сильне пошкодження (поріз, розбіжність шва), або ж просто бажання змінити покриття на інше.

В яких випадках знімати натяжное покриття не треба

Але, не завжди потрібно відразу думати про демонтаж. Є ряд ситуацій, в яких поверхню повністю можна полагодити, не здійснюючи повну заміну. Наприклад, якщо Вас затопили. У такому випадку досить буде лише відвернути край стелі або прибрати один з точкових світильників, щоб утворився отвір. Через нього злити воду, просушити полотно. Після цього можна сміливо повертати його на місце.

Подібна ситуація буде і з невеликими порізами або забрудненнями. У першому випадку полотно плівкового типу можна заклеїти, наклавши латку і щільно стягнувши краю. У другому - задекорувати плями вініловими наклейками або додатковими освітлювальними приладами.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Те ж саме відноситься і до тканинних поверхонь. При порізі їх вдасться зашити звичайними капроновими нитками. Звичайно, якщо поріз невеликий. В іншому ж випадку нічого може не вийде.

Не завжди потрібен демонтаж і при провисанні. Важливо для початку зрозуміти, від чого воно сталося. Є кілька причин. Наприклад, це може бути потрапляння за покриття шматочка штукатурки, який можна легко прибрати, неправильне кріплення профілю або руйнування стіни, недобросовісна установка гіпсокартонних коробів для дворівневих конструкцій.

У будь-якому випадку, можна прибрати тільки частину покриття, усунути проблему і повернути все на колишнє місце.

Поради по догляду за натяжною стелею

Щоб не довелося мучитися питанням, як правильно зняти натяжну стелю через Вашу власну неуважність, не забувайте основні правила догляду за натяжними полотнами.

  • Після установки варто протерти покриття, щоб на ньому не залишилося частинок будівельного сміття. Потім обов'язково провітріть приміщення. Якщо є неприємний запах, то він з часом зійде нанівець. Не перегрівайте кімнату, створіть максимальну вентиляцію.
  • Чистіть покриття тільки в міру потреби. Для профілактики натирати його немає сенсу, це ж не паркет. Тонке і еластичне полотно може прийти в непридатність від різких рухів або неакуратне поводження з будівельними інструментами. Так що при заміні деталей люстри або установці карниза постарайтеся не пошкодити покриття.
  • Пам'ятайте, тканинні і плівкові полотна відрізняються. У них різні особливості матеріалу і способи догляду. Не варто надходити за образом і подобі інших, експериментуючи у себе в квартирі. Краще заздалегідь дізнайтеся параметри свого покриття.
  • У разі появи пошкоджень негайно постарайтеся їх ліквідувати. Не залишайте на потім, адже той же поріз на плівковій поверхні буде тільки збільшуватися.
  • Постарайтеся пояснити дітям особливості натяжного покриття і правила поведінки біля нього. Часто саме їхні пустощі призводять до появи сильних пошкоджень.

Щоб зняти натяжну стелю, потрібно знати послідовність дій і особливості Вашої системи кріплення. Не завжди пошкодження полотна вимагають негайного зняття і заміни. Часто їх можна усунути і повернути покриттю колишній привабливий зовнішній вигляд.

Звичайно, краще попередити проблему, ніж героїчно справлятися з нею. Тому, дотримуйтесь правил експлуатації, ставитеся до натяжної поверхні акуратно, і вона прослужить Вам ще багато років.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully