Встановлення натяжних стель в Івано-Франківську

Існує кілька різновидів натяжних полотен і неважливо, які саме Ви вибрали: однорівневі натяжні стелі, дворівневі чи багаторівневі - потрібно звернути увагу на установку правильного освітлення в кімнаті.

Також є кілька видів і типів покриттів такого стелі. Наприклад, можна використовувати плівку ПВХ чи конструкції з гіпсокартону. Натяжні стелі - самий виграшний варіант для будь-якого приміщення, незалежно від її площі і висоти. Різноманітність кольорів, форм і фактур задовольнить потреби навіть самого витонченого клієнта.

Від білого кольору до чорного, матові чи глянцеві, а може ви хочете бачити зоряне небо в спальні, тоді натяжні стелі - це те, що вам потрібно. Також слід грамотно, правильно і красиво розташувати лампочки на натяжній стелі, щоб ваша кімната була наділена необхідною кількістю світла. Ми розповімо про те, як зробити це.

Скільки необхідно джерел освітлення?

Перш за все, це залежить від площі кімнати і її функціональності. Чим більше площа кімнати, тим більше необхідно джерел освітлення. Для кімнати площею близько 25 квадратних метрів знадобиться приблизно 15 точкових світильників. Беріть парну кількість спотів, їх набагато простіше симетрично монтувати. Це не є правило. Ви можете встановити і більше при необхідності, але враховуйте відразу їх кількість, тому як монтаж світильників відбувається до установки натяжної стелі. Тільки потім в процесі натягування плівки прорізаються спеціальні вікна під освітлювальні прилади.

Цікаві ідеї красивого розташування лампочок на натяжній стелі

Можна розташувати точкові світильники у формі геометричних фігур чи їх елементів. Все залежить від того, чи хочете ви розділити вашу кімнату на зону відпочинку і робочу зону. Наприклад, робочу зону варто висвітлювати краще, ніж спальню.

  • У формі овалу освітлення буде максимально розсіяно по всій кімнаті.
  • Розташовані по колу світильники будуть добре висвітлювати центр кімнати, а кути - навпаки.
  • За формою двох букв «С» в дзеркальному відображенні, в центрі краще монтувати люстру.
  • Хрестоподібна форма дозволяє рівномірно освітити приміщення.
  • Якщо розмістити джерела світла у формі прямокутника, це розширить її площу.
  • Монтуючи світильники великими і малими дугами, можна ділити кімнату на зону відпочинку і робочу зону.
  • Хвилясті і закруглені лінії, за якими будуть монтуватися джерела світла, відвернуть увагу від недосконалого розміру чи форми кімнати, а також внесіть цікаву родзинку в ваш інтер'єр.
  • Можна використовувати також дизайнерські світильники, які додадуть вашій стелі вишуканості і створять красиву гру світла.

Як і в якій кімнаті незвично і красиво розташувати лампочки на натяжній стелі?

Важливо знати, що планування освітлення залежить не тільки від величини кімнати, але і від її функціональності і призначення. Дотримуючись наших правильним і перевіреним радам, ви зможете без зусиль грамотно оформити освітлення всього будинку.

Освітлення вітальні

Найкраще підійде освітлення точковими світильниками у вигляді різних геометричних форм, а в центрі стелі можна повісити красиву люстру, яка гармонійно впишеться в інтер'єр кімнати.

Як красиво розташувати лампочки на натяжній стелі?

Освітлення спальні

Хорошим варіантом для висвітлення цієї кімнати буде карнізне підсвічування чи використання матових лампочок для затемнення кімнати для комфортного сну і відпочинку.

Освітлення кухні

В даному випадку потрібно застосувати спрямоване світлове оформлення. Підсвітити стільниці та робочі поверхні. Якщо висота стелі дозволяє, то можна повісити над обіднім столом довгі лампи.

Освітлення передпокою

Тут можна розташувати світильники в один чи кілька рівних рядів, краще, якщо стеля буде з глянцевою поверхнею, що збільшить розмір коридору. Авторські світильники і лампи додадуть кімнаті незвичайності і стильно її оформлять.

Освітлення ванної кімнати

Рівномірно розташуйте на поверхні софіти. Це підкреслить красу плитки та сантехніки.

Підводячи підсумок, підкреслимо кілька головних моментів в світловому оформленні стелі. Щоб красиво розташувати лампочки на натяжній стелі, потрібно враховувати розміри кімнати, висоту стелі, тип полотна (матове, глянцеве), функціональність приміщення, колір покриття. Пам'ятайте, ваша фантазія не відає кордонів! Дізнавшись про всі рекомендації, сміливо починайте ремонт і втілюйте в життя мрію!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully