Варіанти підсвічування однорівневої натяжної стелі

Сьогодні виділяють два основних види покриттів натяжного типу: це складні, зроблені з декількох рівнів, і звичайні однорівневі натяжні стелі, як правило, доповнені LED підсвіткою. Останні також мають масу варіантів зовнішнього вигляду і можливостей використання в декорі. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна найнижча в регіоні.

Часто люди вибирають саме такі полотна, так як вони займають набагато менше місця, ніж їх складні аналоги. Поверхні монтуються швидко, після цього не залишається будівельного сміття. Натяжне покриття виходить довговічним, якісним і безпечним для здоров'я.

Однорівневі конструкції.

Плівка ПВХ буває різних видів: глянцева, матова, сатинова, напівпрозора, замшева, дзеркальна, металік і інших декоративних фактур. Вона красиво буде виглядати як самостійно, так і в поєднанні з різними освітлювальними приладами. Кольорові гами тут зустрічаються найрізноманітніші, починаючи з світлих і закінчуючи темними відтінками. Тканинні полотна також мають багато квітів, але за фактурою бувають тільки матові.

З фотодруком. Однорівневі конструкції можна доповнити малюнками, нанесеними на полотно за допомогою спеціального принтера УФ або екосольвентними фарбами. Вони, в свою чергу, класифікуються за типом малюнка і зайнятому простору. Це можуть бути візерунки, картинки на певному тлі і пейзажі, що заповнюють повністю все полотно.

Фотодрук наносять на різні фактури, що робить її вибір просто величезним. При цьому можна не тільки підібрати варіант з каталогу, а й замовити свій власний, оригінальний.

Підсвічування для однорівневих натяжних стель.

У поєднанні з даними конструкціями стрічки можуть використовуватися в двох варіантах. Перший: створення повітряних полотен. У цьому випадку заздалегідь кріпиться до стін профіль з пазами для світлодіодної стрічки. Після натягування плівки виходить ефект її підсвічування по периметру. Краї як би розмиваються, що створює відчуття паруючої стелі.

Другий варіант: заплівкове підсвічування. Воно робиться тільки разом з напівпрозорими плівками ПВХ. На спеціальній панелі фіксуються світлодіодні стрічки. Панель прикріплюється до базової поверхні. Поверх неї натягується тонка напівпрозора плівка з фотодруком або без неї.

Точкові світильники. Зазвичай такі прилади знаходять своє застосування разом з багаторівневими конструкціями. Але і в даному випадку вони не будуть зайвими. Невеликі, найчастіше круглі лампочки не тільки виділяють частину простору, але можуть бути і єдиним джерелом світла. Вони гарні в коридорах, де люстри будуть займати багато місця.

За допомогою спотів вдасться виділити частину простору або просто зробити декор більш стильним. Вони можуть розташовуватися навколо люстри, біля стіни, у вигляді спіралі, квадрата, півкола - практично будь-яким способом.

Люстра. Не варто забувати про таке підсвічування стелі, як люстра. Для однорівневих натяжних конструкцій їх застосовують в основному у вигляді тарілки або підвісу. Є оригінальні плафони і класичні, виконані з використанням металу, скла, пластику, паперу і т.д.

Добре буде поєднуватися люстра з блискучими покриттями. Лампочки стануть відбиватися і надавати додаткове освітлення. Ніщо не заважає зробити в кімнаті одночасно на стелі люстру з точковими світильниками або діодними стрічками. Головне не переборщити з кількістю приладів. Важливо, щоб світла було достатньо, але при цьому воно повністю виправдовувало своє існування.

Не тільки складні конструкції доповнюються підсвічуванням. Насправді навіть найпростіші полотна натяжного типу будуть краще виглядати разом з люстрою, точковими світильниками або світлодіодними стрічками. Їх кольору і фактури допоможуть створити єдиний цілісний декор в приміщенні.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully